Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha nem akar inni? 6 hós...

Baj, ha nem akar inni? 6 hós kisfiam anyatejes, naponta 3x, éjjel 1x szopik,2x babakaját kap.

Figyelt kérdés
Inni viszont nem akar, úgy értem vizet vagy teát. Próbáltam kanállal, cumisüvegből, csőrös pohárból. Viszont van párszor, hogy cicit kér 3at szív és kiköpi. Olyankor inna? Nem kevés ez neki?
2009. febr. 16. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, tudja ő, hogy mire van szüksége.

A szopás elején a tej összetétele hígabb, az a való a szomjoltásra. Tehát igen, akkor iszik :)

Gyakran kínáld meg cicivel. Amíg van tejed, nem fog szomjazni.

2009. febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, csak annyit teszek még hozzá, hogy az én lányomnak se kellett a víz, amíg tudott szopni. Mióta nincs tej egyáltalán, hanem csak táp + gyümölcs/zöldség, azóta meg naponta 1,5-2 dl vizet is megiszik.
2009. febr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

Az a pár zívás az ivás. Nálunk is így volt, 6 hósan kezdett csak inni, mikor már április volt és melegebbre fordult az idő mert akkor több folyadék kell, pedig 4 hós kora óta kapott gyümit.

2009. febr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!