Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 8 hónapos, és inni...

A babám 8 hónapos, és inni mindig vizet adok neki. Ebből naponta alig iszik meg 30ml-t, azt is akkor ha eszik. Teát viszont meginna naponta fél litert is ha kapna. Annak érdekében, hogy többet igyon, adjak neki teát?

Figyelt kérdés

Nem akarom nagyon hozzászoktatni az édes ízekhez, de természetesen nem vonom meg tőle. Így is a teát jóval vizesebbre készítem neki mint kéne. (Instant babatea.)

Szóval, kell hogy a baba ennyit igyon, vagy maradjon a víz, amiből annyit iszik amennyire valóban szüksége van? Mert a teát az íze miatt inná csak.


2009. aug. 23. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, az én lányom is 8 hónapos. Egyáltalán nem issza meg a vizet, csak az instant babateát ő is, 4 hónapos kora óta. Vízzel sokszor kínálom, prbóálom pohárból is, de nem, nem, és nem. Úgyhogy én is azt csinálom, h több vizet teszek a 4 gr teához... így éppenhogycsak megvan egy kis édeskés íze. Ráadásul a lányom 10,5 kg. :(


De nem tudok mit csinálni. Innia kell!

2009. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy most ilyen melegek vannak, napi fél litert iszik meg ebből a teából
2009. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiam 13 hónapos, csak vizet kap, megiszik majdnem egy litert. 2x adtam neki gyümölcslevet, erősen hígítva, de meg volt őrülve tőle. Ilyen hisztit csak a ciciért csapott! Megivott egyszerre majdnem fél litert! Azt hittem kipukkan :) Szerintem próbáld meg hogy néhány napig nem adsz neki teát egyáltalán. Akkor el fogja felejteni, és nem vár rá. Ha ez sem működik akkor hagy igya! Végül is az a legfontosabb hogy elég folyadékhoz jusson.
2009. aug. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. aug. 24. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!