Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha tápszeres babámat nem...

Baj, ha tápszeres babámat nem itatom pluszban?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 10:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Az én babám is tápszeres és nekünk gondunk volt a kakival, ezért azt tanácsolták, hogy adjak neki vizet mindennap. Azóta rendben vagyunk és észrevettem, hogy igényli is a folyadékot, mivel a tápszer nem szomjoltó, ezért javaslom neked, hogy mindennap próbáld megitatni. Látni fogod, hogy lesznek olyan napok , amikor sokkal többet iszik, mint máskor.
2009. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem mindenképp kínáld meg valami folyadékkal. Lehet, hogy nem mindig fogja elfogadni, de legalább próbáld meg, hátha szomjas. A lányom van, hogy napokig nem iszik semmit, de van, hogy elég sok vizet kér, ő is tápszeres. Etetések között szoktam megkínálni.
2009. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a tápszeres babának kell még pluszban tea, víz.
2009. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld azért meg! És ha napokig nem akarja elfogadni azt, amit kínálsz neki, próbálkozz mással!

Az én kicsim a vízre és a Mecsek teára húzta a száját. Mióta Hipp teát iszunk, azóta iszik. Néha többet, néha kevesebbet.

Én magamról tudom, h nem oltja a szomjamat a tej, a leves. Gondolom, a gyereknek sem a tápszer.

Bár nem tartják kötelezőnek a tápis baba itatását, de ha azt vesszük, akkor a tápszer mindig uolyan állagú, míg az anyatejből van a szomjoltó vizesebb, és van a tápláló zsírosabb.

Mi sajnos csak tápszerezünk már egy ideje, ezért én ezen elvek alapján itatom a babámat.

2009. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!