Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha utálja a...

Mit csináljak, ha utálja a babakocsit? (4 hós)

Figyelt kérdés

Kislányom 4 hónapos, nem alszik a babakocsiban, hanem inkább nézelődne, viszont még nem ül, tehát így nem igazán lát ki a kocsiból. Így viszont minden sétát végigordít, már félek kilépni az utcára. Van, hogy inkább csak szellőztetek, vagy egy kicsit kiviszem ölben a levegőre, mert babakocsival kész tortúra az egész.

Viszont ölben tartani sokáig nem tudom, illetve ha el kell mennünk valahová, akkor mégiscsak kell babakocsiznunk. Viszont nagyon utálja. Már az utcán is furcsán néznek rám, hogy mit csinálok a gyerekkel, annyira üvölt.

Ha lehajtom a babkocsi tetejét, az sem tetszik neki, mert csak az eget látja.

Mit csináljak? Nem fogom tudni sétáltatni, addig amíg nem ül?


2011. febr. 26. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
hordozókendő, kenguru ;)
2011. febr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Emeld meg egy kicsit. Ne teljesen ülőre hanem mondjuk 1-2 fokkal fentebb, nálunk ez bevált. Vagy még megpróbálhatod azt is (igaz nem tudom milyen kocsid van) hogy beleteszed a hordozót és úgy viszont ücsükélhet. Nagyon sokáig hordtam így a lányom még nem mertem felültetni a babakocsit. A hordozóban viszont ülhet és szét is lát. Nem a kocsimhoz való volt de szépen bele tudtam tenni.
2011. febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Vettünk kengurut, de azzal túl sokáig nem tudom őt cipelni, főleg ha mellette cipelnem kell szatyrokat vagy valamit. De persze, mi is gondolkoztunk más lehetőségen, mert ez a babakocsizás kész tortúra.

Megpróbálom majd megemelni a belsejét a babakocsinak, hátha.

Köszi az eddigi válaszokat!

2011. febr. 26. 11:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom ugyanilyen volt!Most is ilyen, csak már nem éredkel!


Én hordozókendőztem (még néha most is) vele!Azt imádta!ÉS akár 6 órán keresztül is bírom benne, pedik 2 hósan már 5,5 kiló volt!most 11! Szoptatni is megtanultam abban! :)


Utána 6 hósan kapott eg ymásik babakocsit, azt szerette 2 hónapig (na nem úgy hogy órákat eludt benne, de már tudtunk sétálni! Bevásárolni!Pont addig tűrte el amíg kapaszkodva meg nem tanult járni!Azóta nem ül bele megint!

Nekem 2* aludt össz visz kocsiban!

Most meg már gyalog járunk, úgy 1 éves korától!A kendő velünk vna, ha elfárad felkötöm és jövünk haza!


Nálunk a kendő vált be!


15 hós kislány anyuja

2011. febr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a problémám.Arra jöttem rá,hogy olyan helyre toltam,ahol fa van és az alatt tologattam.Volt,hogy csak megállva huzivoniztam.Most nyolc hónapos ,már meg tudom emelni,így kilát,de csak akkor tudok sétálni vele,ha nagyon fáradt és ilyenkor elalszik benne.Sajna ilyen fajták.
2011. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm a választ!
2011. febr. 26. 12:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Amig nem tudott ulni, addig hordozokendo vagy kenguru jott be nalunk. Utanna biciklire pattantunk, es ugy kozlekedtunkk. Lanyom a kocsi sportreszeben sem volt el, abbol is mindig kiakart jonni, ill sirt. Vegul sikerul egy olyan kocsit vennunk, amit o is szeret, abban elul hosszabb-rovid ideig. Egy ehhez hasonlo babakocsiba szeretett bele:

[link]

Tenyleg o valasztotta, mert ami mar jobban fel volt szerele: karfa, kupolo, bevasarlo resz, azokba be sem akart ulni, ebben viszont jol elvan.

2011. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!az én kisfiam is ilyen volt,4 hósan nem akart fekve lenni a séták alatt.Nekünk olyan babakocsink volt,amire a bébihordót is rá lehetett tenni,ezért mi azzal sétáltunk,7 hós korától tudott ülni,ekkortól a sportkocsirészt használtuk.
2011. febr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is végigcsináltam ezt a tortúrát a lányommal. Nálunk se a kocsi, se a pihenőszék, se a hordozó, se a mai tai, semmi nem jött be neki. A babakocsiban 4 hónapos koráig üvöltött. Aztán rájöttem, hogy utálja ha süt a nap a szemébe, az az egyik gond volt, a másik pedig, hogy csak akkor vittem le mikor már nagyon fáradt volt, így elaludt benne, és szépen lassan így hozzászoktattam. Most 7 hónapos és minden délelőtt a kocsiban alszik. pl. 7-8 körül ébred és én 10 előtt nem is viszem le, mert akkor tudom, hogy még nem annyira fáradt. Aztán 10 körül megetetem, felöltözünk, és mire letolom már alszik is. A mai napig így kell az autóban is, ha utazunk valahova, mert ha nem álmos, akkor feszeng és ordít:)
2011. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én iylenkor félig fekvőbe raktam mind kettőt, így kiláttak.

Az elsőnek sem mózeskosaras volt és másodiknak sem vettem olyat.

2011. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!