Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oscillococcinumot vagy Coryzal...

Oscillococcinumot vagy Coryzaliát adjak a lányomnak, ha dünnyög, tele az orra, kicsit köhög? Melyik a hatékonyabb?

Figyelt kérdés
A lányom még csak 5,5 hónapos és elkapott valami nyavalyát.Orrfolyással kezdődött de már nem folyik,csak tele van,láza nincs,néha köhint egyet kettőt de ezen kívül különösebb tünete nincs,kissé a hangján érezni hogy meg van fázva.Melyik szert adjam neki amivel kigyógyul hamar?
2009. febr. 16. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Én az oscillot adtam mindkét gyerekemnek(egyik 4 hetes volt akkor a másik 2 éves)és hamar rendbe vágta őket:-)a másikat még nem próbáltam.

első nap 3*1

második nap 2*1

harmadik nap 1*1 tartály nagyok kevés vízben feloldva

(órajárásnak megfelelően 9-szer megkeverve,a homeos gyógyszerész mondta)

2009. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is csak az oscillo-t használtam, adom is rendszeresen, megelőzésképpen. Ha beteg, akkor persze megy a 3 napos kúra, annyi különbséggel, hogy egyszerre csak egy fél adagot kap (2 évesen). Általában segít is.
2009. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

első vagyok


adhatsz neki pár cseppet is,mert az már beindítja a megfelelő öngyógyító folyamatot.

és a maradék ha nem használod fel egy nap alatt a virágoknak is jót tesz:-)

2009. febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!