Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az, hogy ha valakinek a...

Igaz az, hogy ha valakinek a gyereke nem jár bölcsibe, kap az önkormányzattól havonta 30000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyjából kizárt.
2011. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért kapna?Milyen indokból?Szerintem kizárt, hogy van ilyen!!
2011. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Magyarországon? Biztos nem kap senki. Szerintem több gyerek nem jár bölcsibe mint akiket beíratnak, így hol érné meg nekik? Meg mire fel is fizetne egyáltalán pénzt? Ráadásul havonta?! Még a gyessel is variálnak mindig nem hogy csak úgy hozzánk vágjanak havi 30.000-reket...
2011. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos kerületekben jár, pl. a XI.-ben tuti biztos, egy ismerősöm is kap, így tudták megoldani, hogy fizetős családi napközibe jár a gyereke. Bizonyos feltételek kellenek hozzá (pl. egy főre jutó jövedelem stb.), de ezt nem tudom pontosan, a helyi önkormányzatnál kéne érdeklődni.
2011. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 napietus ***** válasza:
ahol van ilyen, úgy nyilván azoknak jár, akik férőhely hiányában nem kerültek be az önkormányzati bölcsibe (de jelentkeztek!), és meg tudják indokolni, hogy máshogy nem tudják megoldani azt, hogy anyuka visszamenjen dolgozni (nyilván kell munkáltatói is hozzá). ezen kívül egy főre jutó jövedelem is számíthat.
2011. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább fordítva kellene lenni.
2011. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 13:48-as tudna küldeni egy bővebb infót?Érdekelne,de még nem hallottam róla s XI.kerületi vagyok!
2011. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

13.48-as vagyok

Igen, a XI.kerületben tuti van, úgy emlékszem nevelési támogatás, 2 éves korig 30 ezer, 2-3 éves kor között 60 ezer/hó ha nem adod bölcsibe a gyerkőcöt.A havi egy főre jutó jövedelem nem lehet több (úgy emlékszem) 80 ezernél. Szerintem menj be az önkormihoz, ha érintett vagy, mindenképpen megéri igénybe venni!

2011. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2011. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De jó lenne a kerületben lakni!!! XV. kerületis vagyok, itt nincs ilyen?
2011. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!