Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig szopik a 8 hetes...

Mennyi ideig szopik a 8 hetes babátok, és mennyit eszik?

Figyelt kérdés
Nálunk néha 1 óra hossza amire jóllakik.Már beszakad a hátam néha.Ha lefejt tejcsit kap akkor baráti 10-15 perc alatt végzünk.
2009. febr. 16. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor 8 hetes volt a fiam, ő kb 15-20 percig szopizott, nagyon mohó volt. Olyan 100-120 ml-ket evett alkalmanként.
2009. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hetes múlt a kisfiam, és néha szintén 40 perceket szopizik, de megfigyeltem, hogy csak játszik a mellemmel, érdemben az első 10 percben eszik, utána már csak szopizza, de nem nagyon nyel.. Reggeli első szopi 100 gramm körül, utána egyre kevesebbet eszik és este megint többet... Éjjel nem mérem.. Próbálj meg fekve szoptatni, nekem is leszakadt a hátam mindig, de a fekve szoptatás nagyon jól bevált.. Jókat lehet aludni közben :)
2009. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont 8 hetes babám 10 perc alatt megeszik 80-100 ml-t, majd böfi után további 10-20ml-t szinte csak "cumizva" és elalszik. :) naponta 8x eszik és most 5840 gr.
2009. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém ma 8 hetes, de hogy mennyit eszik, fogalmam sincs. 3050 grammal született, nemrég 4630 gramm volt. Kb. 2,5 óránként szopizik, alkalmanként kb. 15-20 percig. Este és hajnalban tovább. Én nappal jobban szeretem szoptatni, mert akkor úgy érzem, hamarabb jóllakik, erőteljesen szívja, félálomban meg csak cumizik néha, így fél óra múlva megint ébred, mert éhes. Lefejt tejet én nem adok, nem fejek, csak szoptatom.
2009. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!