Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babát kell itatni?

Anyatejes babát kell itatni?

Figyelt kérdés
Különféle dolgokat hallok, kiváncsi vagyok ki mit ír. Elkedztük a hozzátáplálást, most 6, 5 hónapos a lányom.
2009. febr. 16. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elkezdted a hozzátáplálást, akkor előfordulhat hogy igényli a folyadékot, az pedig, hogy mivel itatod neked kell eldönteni (tea, vagy forralt víz).
2009. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pótolja magának a folyadékot a szopik alkalmával, de minél korábban tanul meg inni, annál jobb. A húsos főzelékek után majd nem jó szoptatni, mert akkor kevesebb vas szívódik fel, szóval mire odáig jutsz vele, majd jó ha pár kortyot iszik.

Azért írom, mert nálunk több mint egy hónap volt, mire elfogadta az itatópoharat, előtte ugyanis sose kapott se cumisüveget se mást, csak szopizott.

2009. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én itatom a kisfiamat már szinte az első percektől fogva, mert bár csak anyatejes, de fűtünk, száraz a levegő. Fürdetés után sokszor nagyon szomjas volt és a tea,vagy víz - ha csak pár korty is- jobban esett neki, mint a szopi. Mi is sokszor megszomjazunk, így ők is.
2009. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 hós fiam anyatejes, de itatom, kamilla v. csipkebogyó teával nagyon pici szőlőcukrot rakok be és néhány csepp Cebiont.Kb fél - 1 dlt iszik meg naponta. Hogy szomjas-e vagy csak megnyugtatja nem tudom, de az éjszakai evésről gyorsan leszokott, mert éjjel teát kapott, ha ébredt.

Ha már eszik szilárdat mindenképp adj neki vizet.

2009. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!