Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós babám kizárólag...

3,5 hós babám kizárólag anyatejes,3 napja nincsen kaki, próbáltam vele kamilla teát itatni cumisüvegből, kispohárból, kanállal - nem jött össze. Nem szeretném a popsit piszkálni. Mit tehetek még? Aggódjak -e - pukik jól mennek. Nem pufi a hasikája.

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a kakin kívül minden rendben, akkor ne foglalkozz vele. Az anyatejes babáknál normális, ha csak ritkábban van kaki. A szervezete jól hasznosítja a tejet.
2009. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nem szenved akkor ne csinálj semmit. nálunk ha 1 napig nincs kaki már nagy szenvedés van. én ilyenkor lázmérőt dugok a popsiba, ettől mindig van kaki. és utána nagy megkönnyebbülés meg nyugalom van:)

persze ez nem minden napos dolog nálunk, de ha muszáj én inkább segítek neki. én fiam sem iszik semmit semmiből:(

4 hós

2009. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, elvan a baba kaki nélkül, csak én aggódom mert régebben miden nap volt. :)
2009. márc. 30. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:
ha zavarja nyugodtan tegyel fel egy glicerines kupot. nem azt jelenti, h ezentul csak igy fog kakilni csak most nem sikerul neki
2009. márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez természetes jelenség anyatejes babáknál. A lánykámnál ennyi idős korban volt olyan, hogy 5-6 napig sem volt semmi. Aztán bepótolta a "lemaradást", vihettem a csap alá...:) 5 hónaposa állt be neki a 2-3 naponkénti kaka. Ha nem fáj a poci, akkor nem kell semmit tenned.
2009. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!