Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Baba tusfürdőt milyen idős...

A Baba tusfürdőt milyen idős babánál/kisgyereknél lehet használni? Ti mikor kezdtétek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Pöttyös babára gondolsz vagy Gabi,Johnson stb-re, mert azokat első pillanttól (bár vmelyik allergiát is okozhat) de 1 éves kor után lehet a Baba-val is. Minél később kezdd el vegyi anyaggal traktálni a bőrét, tudom sokkal jobb ha a kicsi illatozik mint a patikai fürdetőgélnek a semmilyen illata
2011. febr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam babaként nagyon atópiás volt,kb 2-3 éves korától lehetett használni nála Baba tusfürdőt,előbb is próbáltam,de akkor mindig előjöttek a bőrproblémák,én pedig visszatértem a fürdetőkenőcsre.
2011. febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 éves kor alatt nem ajánlom. Kivéve a sampont. Hidrofilessel fürdesd és azt a testápolót is használd(gyógyszertári.Nekem 15 hós a kislányom, ezt használjuk.Én is ezzel fürdök. Sőt a gyerekorvosunk is ezt használja. Jól hidratál.
2011. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A normál baba tusfürdő szerintem csípi a szemet, már csak ezért sem ajánlott nagyon picinél használni.
2011. febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Novemberben múlt 2 éves a fiam,lehet,hogy megpróbálom.Semmire nem volt allergiás bőre.
2011. febr. 27. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!