Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Délutáni alvás? Felébresztenétek?

Délutáni alvás? Felébresztenétek?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám(pontosabban 15 hetes) délelőtt csak fél órát alszik, délután séta közben viszont 4 van mikor 5 órát? Felébresztenétek, vagy hagyjam aludni nyugodtan. sokan mondják, hogy sok, mert így estére nem fárad le teljesen. Igaz rosszak az éjszakáink, de beindult a fogzás.
2011. febr. 27. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem kelteném fel,inkább lepihennék vele délután és éjjel igy könnyebb lenne.
2011. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha délben aludna ennyit, nem ébreszteném fel. De délután max 1 órát hagynám aludni. Próbáld meg délben elaltatni és hagyd aludni 3-4 óráig. Utána még délután aludhat egy kicsit és éjszaka is jobban fog pihenni. De ez csak az én véleményem :)
2011. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul fogalmaztam. Fél12 -12 körül alszik el, és általában fél4 fél5körül ébred. De az esti lekevés (fél9-9)előtt 6 fél-7körül bealszik még egy 20 percre?
2011. febr. 27. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:
13:27-es vagyok. Az én kislányom 4,5 hónapos. Én is 12 vagy 12:30-kor szoktam elaltatni és kb 4-ig alszik. Akkor eszik és utána vagy alszik 17:30 körül vagy nem. Mindennap 18:30-kor van fürdetés. 19:00-re befejezzük, 19:30 mire megvacsizik és utána el is alszik szépen. Reggelig nyomja a szunyát. :) Én a helyedben már nem engedném hogy aludjon késő délután. És a fürcsit is mindig ugyanakkor csináljátok és berögzül a babába.
2011. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy a fürdetést, alvást előbbre hozhatnátok és akkor utána addig alszik ameddig akar. :)
2011. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Legkésőbb negyed5 körül felébred, szopizik és játszunk. A fürdés 8körül van, próbáltuk 7re áthelyezni, de az valamiért nem nagyon vált be. Nekünk se alszik minennap fél6körül, de van amikor igen.

Ha megpancsizunk,szopi és alvás. Eddig nem is volt gond hajnal 2-3 körül ébredt, de beindult a fogzás és van hogy10szer kelünk:(:(

Amúgy szerencsére van napirendünk, nagyjából mindne ugyanabban az időben történik és ugyanolyan sorrendben:):)

2011. febr. 27. 13:43
 7/7 anonim ***** válasza:
én fiam már idősebb, (8hós) délelőtt 11körül alszik fél órát, utánna 2körül is, és van h még 4-5 körül is alszik fél órát, ha az a 4-5 órás későbbre csúszna pl 6 után már nem hagyom h aludjon, mert 7körül vacsi, fürcsi, cici és tente.igaz akkor nagyon nyűgi már :( de akkor este nem alszik el, hanem még hancúrozik magának a kiságyban :)
2011. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!