Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet egy kislányt...

Hogy lehet egy kislányt Rozinának hívni? Tehát Rozinak, ugye. Manapság. Annyi szép név van, nem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 14:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs vele bajom.Mindenkinek más tetszik.
2011. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos név és legalább nem minden második gyereket így hívják. Főleg a mai divatos nevektől tudnék kiszaladni a világból, néha annyira nevetségesek. Sokan még azt sem nézik, hogy megy-e egyáltalán a vezetéknévhez.
2011. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok szép név van, de lehet valakinek ez a legszebb.

(nekem sem tetszik igazából)

2011. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
ennél egy rakás rosszabb nevet tudok, csak innena játszóról. valakienk ez tetszik, valakinek meg az. nekem semmi bajom azzal, ki hogy hívja a saját gyerekét. magányügy szerintem. lehet, hogy ami szerinted szép, az nekem förtelmes, és fordítva.
2011. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok szép név van, de a szülőknek ez teszett. Nem is értem a kérdést, annyira szubjektív, kinek milyen név szép.

Anyósomat pl Rozáliának hívják, tehát ő is Rozi, de a Rozina szerintem sokkal szebb. Ismerősöm kislányát Fédrának hívják. Amikor először hallottam, nyeltem egy nagyot, szoknom kellett, de könyörgöm, nem az én gyerekem! Semmi közöm hozzá.

2011. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A Rozina nekem tetszik.Szép,aranyos név.Pláne,hogy annyi "idióta" név van......
2011. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de biztos vannak olyan szülők akinek tetszik.
2011. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a Rozina név,eddig ne is hallottam.
2011. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem nincs vele bajom. A lányomat Rozikának szoktam szólítani, bár nem ez a neve. De a Rozika olyan kis aranyos, és ő olyan kis Rozikás. Nálunk nem nyuszika meg bogyóka van hanem Rozika.
2011. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy "Rozis" anyuka vagyok!

A második kislányom egyik keresztneve Rozália. A Dédimamája után kapta (tiszteletből és szeretetből) Az első kislányom másik keresztneve Ilona, ugyan úgy Dédi után kapta. Akkor most én maradi anyuka vagyok??? Ja és "hallgatnak" mindkét nevükre.

2011. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!