Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet egy kislányt...

Hogy lehet egy kislányt Rozinának hívni? Tehát Rozinak, ugye. Manapság. Annyi szép név van, nem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 14:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz senkit megbántani,akkor miért kérdezed igy?"Hogy lehet egy kislányt Rozinának hivni?"A te gyerekedet hogy hivják?
2011. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj,de mi ez,ha nem bántás?Ha meg nem az,akkor minek minősítenéd?
2011. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a lányom Rozina, szerintem a világ legszebb neve, Rozinak becézzük, nem is tudnám elképzelni, hogy más név is ilyen tökéletesen passzolna hozzá. Hát, kb. így.

Egyébként megmagyaráznád nekem, mi az, hogy manapság? Mert én. pl. egy Rozit sem ismerek, de tele a bölcsi Jázminnal, Annával, Fannival, Vivivel, Nikivel....stb.

2011. márc. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Mikor Szulak Andrea kislanya szuletett aki ugye Rozina, akkor hallottam eloszor ezt a nevet. Szerintem szep nev :)

Es igen inkabb Rozina mint Jazmin,Hanna es tarsai amikbol mar Dunat lehet rekeszteni.

2011. márc. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!