Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ortopédiára önálló járáskor...

Ortopédiára önálló járáskor visszavitted a babádat kontrollra?

Figyelt kérdés

...mert ugye 3 hónaposan el kell vinni ortopédiai szűrésre,akkor voltunk is,de önálló járáskor még nem.


Köszi


2011. febr. 27. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, de nekünk senki nem mondta hogy kellene menni. De elmegyünk. Miért fontos ez?
2011. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2,5 éves a kislányom és én vissza vittem sőt nekünk azt mondta az orvos hogy ugyan minden rendben a kislánnyal de szeretné majd 3 évesen is ismét látni és elfogom vinni. Szerintem ez nem árt neki sőt , tud korrigálni bármi problémát amit mi nem veszünk észre de későbbiekben gondot tudna okozni. Szerintem vidd vissza és hadd lássa az orvos.

üdv. 2,5 éves kislány anyukája

2011. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 hónaposan sem mondta senki, hogy vinni kellene...

Mit néztek akkor?

2011. febr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen,úgy gondolom én is,hogy visszaviszem,jobb ha látja szakorvos.másfél éves a kislányom Üdv



Elsőnek:miért fontos?-megnézi,hogy a csípőjével minden rendben van-e,szerintem nem árt ha látja.

Védőnő nem mondta,hogy vidd el?

2011. febr. 27. 23:23
 5/11 A kérdező kommentje:

3.-nak!Nálunk a védőnő mondta,és a doktornő is.(ő adta a beutalót)

A csípőjét nézik meg,és önálló járáskor vissza kell vinni kontrollra!

2011. febr. 27. 23:26
 6/11 anonim ***** válasza:

első vagyok!


3 hónaposan voltunk, semmi baja nem volt, de most 1 éves és már megy, a járását nézik ilyenkor?!

3 hónaposan a csípőjüket nézik, nincs -e csípőficama, és meg is uh-ák.ó

2011. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszi, akkor majd kérek beutalót!
2011. febr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint csípőficamot szűrnek. Én később nem vittem senki nem mondta, hogy kell. Örültem is neki mivel borzasztó körülmények voltak a kórháznak ezen részén. A szűrés egy alagsori rendelőben volt. A folyosó dugig szülővel meg csecsemővel, menni alig lehetett. Még jó hogy nem a babakocsival mentünk. Fejünk fölött a fűtéscsövek, meleg volt mint a bányában, ablak sehol. Rendkívül ésszerűen mindenki egy időpontra volt hivatalos, hadd legyen csak jó nagy tömeg. Mikor végre elkezdték a vizsgálat maga gyorsan ment, de a körülményeket nehéz felejteni.
2011. febr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, akkor jó! Azt hittem, lemaradtunk vmiről, de nem, mert nekünk arra 6 hetesen kellett menni, és nem 3 hónaposan. Köszi
2011. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gyerekorvosunk mondta is, hogy önálló járáskor vissza kell menni. Kértünk tőle beutalót. A Heim Pálba mentünk, ahogy az első csípőszűrésre is.

Le kellett vetkőztetni pelusra, a vetkőzőből besétált két lábon kisfiam a doki elé, aki megnézte a járását, aztán az asztalra fektetve a lábaival körzött egyet, és kész is voltunk. Kábé két percet voltunk bent.

2011. febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!