Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha rácsos a kiságy alja...

Ha rácsos a kiságy alja mekkora lapot kell beletenni a légzésfigyelőnek? 140x70-es a kiságy.

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mi simán a rácsra tettük és jó volt úgy is, nem tettünk még be külön lapot. tévesen egyszer sem riasztott, 1 valódi riasztásunk volt.

angelcare típusú, 2 szenzoros.

2011. febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekünk is angle care van, mi akkorát tettünk bele amibe a 2 lap ráfért. mivel a matracnak alulról levegöznie kell, így nem akartunk nagyobbat. annyira érzékeny hogy ha a matrac másik felében csak éppen hozzá érünk már reagál rá.
2011. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi! Ilyen légzésfigyelőt készülök venni én is! De a honlapon azt írja, hogy tenni kell a rácsra egy 6 mm-es lapot, csak nem tudom, hogy ez pont akkora legyen-e mint a matrac, vagy lehet kisebb is?...

De ha nektek a rácson is működött, akkor nem értem... próbáljuk ki azon?

Azt is olvastam, hogy állítgatni kell az érzékenységet. Hogyan kell ezt beállítani? Nektek hogy volt?

2011. febr. 28. 12:20
 4/12 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: és ez akkor kb mekkora lap volt? Tehát, hogy milyen távolságra kell tenni egymástól a két érzékelőt?
2011. febr. 28. 12:21
 5/12 anonim ***** válasza:

első vagyok, mi középhelyzetnél kicsit kisebbre állítottuk. amúgy a hátulján van egy kis csavarható pöcök, és 5-ig számozva van. tehát nekünk 2-3-as között volt végig beállítva.

ha mindenképp akarsz lapot tenni alá, akkor szerintem csak akkorát tegyél, amekkora kb. az érzékelő, hogy tényleg tudjon szellőzni a matrac.

egyébként nagyon jó légzésfigyelő csak ajánlani tudom. most született (másfél hete)a barátnőm második babája, most nála van, de ő már az 5. gyerek lesz, aki használja! és semmi baja nincs!

2011. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a kiságyban elosztod szimmetrikusan a két érzékelőt és kész.
2011. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Akkor elég egy kb 30x80 cm-es lap?
2011. febr. 28. 12:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi is csak simán a rácsra tettük. Az érzékenységet pedig 4 és 5 közé, mert kisfiam lemászott az érzékelő lapokról, és gyári hármason nem érzékelte a levegővételt, többször volt emiatt téves riasztás - kisfiam ott szuszogott édesen a szirénázó egység mellett. :) Ahogy feljebb állítottuk az érzékenységet, elmúltak a téves riasztások, és még akkor is érzékelte a mozgást, ha kisfiam csak a pelenkázón volt kint az ágy tetején.
2011. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi is simán a rácsra tettük/tesszük (angelcare), már a 2. babánál használjuk, teljesen jól működik.
2011. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi is csak a rácsra tettük.
2011. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!