Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinalac-ot milyen arányban...

Sinalac-ot milyen arányban kell keverni a tápszerhez hogy laktatobb legyen, hogy még a cumis üvegből ki tudja szívni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Sinlac-ra gondolsz? Az egy tápláló tápszer, nem kell tápszerhez keverni pluszban.
2011. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne tápszerhez keverd, abból csinálj tápszert. önts a cumisüvegbe meleg vizet és kanalazd bele, közbe kevergesd és látni fogod mennyi az amennyit még úgy vesz fel, hogy híg marad. én kis cumisüvegbe 10 kiskanállal tettem de ezzel sokra nem mész mert nem tudom megmondani az mennyi lehetett :(

én 2es cumival adtam neki, ha eltömődött, megnyomkodtam a cumi végét. várj majd 1-2 percet, hogy jól feloldódjon, elég szemcsés

2011. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem így értette,hanem hogy a kész tápszerhez sinlacot akar keverni,mert úgy táplálóbb.Én is csináltam éjszakára,de sok volt a kis gyomrának ezért inkább hagytam.Megcsináltam valamennyi tápszert és még sinlacot kevertem hozzá,az arányokra nem emlékszem,de kitudta szívni üvegből.Szerinte azt látod hogy mennyire sűrű.
2011. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ugy gondoltam ahogy a harmadik válaszoló irta. :)
2011. febr. 28. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!