Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok fütyi-húzogatással?

Tapasztalatok fütyi-húzogatással?

Figyelt kérdés

Mi nem csináljuk, orvos tanácsára. Szerintem ez rendben is van, de felmerül bennem, hogy tuti jó e így. Szerintem sem feltétlenül van szüksége szegény gyereknek, hogy minden nap ezzel "terrorizálják"...

Akik nem húzogatták, minden rendben volt később vele?


2011. febr. 28. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne minden nap,csak hetente 1szer,fürdőkádban,vagy fürdés után,ha felpuhult.Ha nem huzogatod,letapad és vagy felrántják,vagy felmetszik,és az nagyon fájdalmas!!!!És higiéniai okokból is fontos,mert a trutyi felgyűlik alatta,és gyulladást okozhat!
2011. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenki mást mond és hogy csinálja.Én 1éves koráig nem nyúltam hozzá.Utána elkezdtem szépen óvatosan hátra húzni szépen fel is jött neki a bőr.Egyszer elfeledkeztem róla és már másnap nem tudtam neki hátra húzni.vittem dokihoz kapott rá krémet és azóta minden rendben van én minden este megmosom fürdéskor.Azért még is csak ott jön neki ki a pisije és szerintem az a normális ha tiszta!
2011. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2011. febr. 28. 14:41
 4/8 anonim ***** válasza:

mi se húztuk fel fél éves koráig, utána csak annyira, hogy megnézzük, tud-e pisilni, tényleg csak ici-picit, víz alatt.

egy éves státuszon az orvos megnézte, teljesen hátra tudta húzni, azóta minden este rendesen mossuk.

az volt a furcsa, hogy mikor a doki hátrahúzta, nem volt koszos, meg semmi ilyesmi :)

2011. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az orvos szerint nem kell,védőnő szerint viszont kell...mi nem huzogatjuk neki de amikor próbáltam akkor sem tudtam hátrahúzni neki,viszont amikor kórházban volt,a doki azt mondta,hogy minden rendben van. Lehet,hogy rosszul csináltam vagy nem tudom...
2011. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát én abból indulok ki, h uncsitesóm mesélte, h fiának nem húzták, és 2évesen a doki felrántotta neki .hát szegény gyerek üvöltött ,és még napokkal később ha pisilt sírt ,mert fájt neki. kenni kellett, meg figyelni rá, kezelni... :S

nem terrorizálás ,az én fiam észre sem veszi ha csinálom ,egy gyors mozdulat nem fáj neki ,és tényleg heti 1-2 alkalom elég.

2011. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem húzogattam!2 évesen kapott rá krémet és 3nap alat rendbe jött.

Amúgy ez tényleg egy érdekes téma.És nem csodálom hogy megoszlanak a vélemények, mert amikor ismerősöm kisfiát műteni kellet, akkor mondta hogy a kórterembe ugyan olyan arányba voltak azok a kisfiuk akinek volt húzogatva, meg azok akiknek nem.

2011. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Első fiamnál mi is csak fél éves korban kezdtük húzogatni orvosi tanácsra. Szépen haladtunk, ennek ellenére felgyűlt a trugyi a bőr alatt és másfél éves korában a sebész elintézte helyettünk a dolgot. Nem kívánom senkinek az utána következő pár napot. Addig húzta a pisilést, hogy már toporzékolt, aztán üvöltve pisilt. Ezért én azt tanácsolom, hogy minél előbb kezd el. Először heti pár alkalom, aztán minden nap. A második gyereknél már nem volt gondunk.
2011. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!