Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha babám nagyon náthás de...

Ha babám nagyon náthás de iszonyat ordít, kapálózik, dobálja magát és nehéz tartani a fejét orrszívóporszívó közben, akkor van vmi jó "fogás", ami segíthet könnyebben orrszívózni?

Figyelt kérdés
Használunk tengeri sót. 7 hós és nagyon erős. :O)
2009. febr. 17. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Leülsz a földre, a két lábad közé befekteted a gyereket háton, esetleg a kezeit bedugod a combod alá, megfogod a fejét és a másik kezeddel jöhet a porszívó. Vagy ahogy én jobban szeretem: magammellé fektetem az ágyon, lefogom a kezeit és a fejét (na ezt egy kézzel elég nehéz) és jön a porszi. Mivel csak 20-30mp az egész nem baj ha nagyon ordít. Ahogy abbahagyom vége a sírásnak is általában. A tengeri sót már imádja,(kb. 3-4 nap után) nem kell lefogni. Szereti nyalogatni.
2009. febr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huhh..ezt most nehéz lesz így leírni, de megpróbálom pontosan....Ez egy szakszerű "lefogás": Fektesd a babát pl az ágyra. Oldalról dölj mellé, úgy hogy a hónod alá befogod a 2 lábát, az alkaroddal lefogod a 2 kezét, így a tenyered pont a fejéhez kell kerüljön. A két tenyered közé fogod a fejét...és most jön a neheze..de hogy tudod így szívni? Amelyik kezedben van a porszívó, azzal a kezeddel csak a kisujjad és a tenyered egy kis része fogja a fejét....Gyakorlat teszi a mestert! sok sikert:)
2009. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet drasztikus vagyok, de én be szoktam tekerni egy lepedőbe, vagy párnahuzatba... Bármibe. És ezáltal nem tud se a kezével kapálózni, se a lábával rugdosódni. Tök gyorsan és könnyen ki tudom szívni az orrát, mert az egyik kezemmel megfoghatom szépen a fejét, a másikkal szívhatom az orrát. Ezt nekem a dokinőnk tanácsolta. Én sajnos egyedül álló anyuka lettem és kénytelen voltam valahogy megoldani. Utána ha kész gyorsan megpuszilgatom megszeretgetem és el van felejtve. :)
2009. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!