Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen Debrecenben a babaúszás...

Milyen Debrecenben a babaúszás? Hol van babaúszás? Vélemények róla? Érdemes hordani a babát? Mennyibe kerül? Mekkora a fertőzésveszély (kislányom van, és leginkább ez aggaszt)?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nagyerdei gyógyfürdőben van,az első ingyenes,a második azt hiszem olyan 2500 ft körül van.még nem voltam,de szeretnék,csak várom a jó időt.,nekem is lányom van.
2009. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom ketten tartanak babaúszást, mindketten a Gyógyfürdőben és az első foglalkozás mindkettőnél ingyenes. Az egyik a Búvárklub ( [link] 1 alkalom 2.300,- Ft, de van 10 alkalmas bérlet (15.000,-) is.

A másikat Nagy Imre Zsolt (Tel.: 06-30-261-4199) tartja, ( [link] én hozzá járok már 1 hónapja az 5,5 hós fiammal. Nagyon élvezi, nekünk külön élmény. Vasárnap 9-től 12 órá­ig van, 1 alkalom 1.800,- Ft, de van 4 (6.400,-) és 10 (14.000,-) alkalmas bérlet is. Mi még nem betegedtünk meg. Csak ajánlani tudom! A víz kellemesen meleg, 34 fokos.

2009. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Olyan sok jót hallottam róla, a védőnő is ajánlotta, nem olcsó mulatság, de, ha tényleg jót tesz a babának, akkor azért elvinném.

Csak egyedül a fertőzéstól félek, én is olyan hamar elkapok mindent, fürdőbe ezért sem járok, nehogy a kislányom is elkapjon vmt.

De mondjuk remélem, hogy ilyen helyre azért betegen senki nem megy el.


Felhívom, majd akit ajánlottál, hétfőn lesz 5 hós a kislányom, ideje lenne elkezdeni :)


Mégegyszer köszönöm nektek!


Boldog babázást!

2009. febr. 17. 14:48
 4/8 A kérdező kommentje:

Még lenne 1 kérdésem:


Az apuka is bemehet a medencébe, vagy csak a baba és az anyuka?

2009. febr. 17. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ár 2 felnőttre és 1 gyerekre szól. Az, hogy ki a két felnőtt, az már rajtatok múlik. Én egyszer anyával mentem, mert ő is látni akarta az unokáját uszi közben.


Remélem jól fogjátok magatokat érezni!

2009. febr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia,


Nagy Zsoltnak és Debreceni Delfineknek elkészült a honlapja, (www.debrecenidelfinek.hu) mi két és fél éve járunk hozzá, 10 alkalmas bérletet szoktunk venni. Fiunk első percttől élvezte a foglalkozásokat, azóta pedíg annyira szereti hogy sír ha nagy ritkán kimarad egy vasárnap. Sokan nem hisznek benne de én állítom hogy többek között az úszásnak is köszönhetjük hogy közel három év alatt nem voltunk betegek. Fertőzésveszély szerintem minimális, sok embert megismertünk az elmúlt évek alatt senkitől nem hallottunk ilyenről.

2010. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Friss infók 2010-ből: augusztusban nyári szünet van, szeptembertől vannak úszi napok újra. Árak:

NagyImreZsolt: 2000Ft/alk, vagy bérlet 4x1800Ft/4alk ill. 10x1600Ft/10alk. (Nekem őt ajánlották.)

Az első babaúszás mind2 egyesületnél ingyenes!

2010. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kiss Imila válasza:

Mi már többször is voltunk Vanda kislányunkkal a gyógyfürdőben lévő búvárklubos babaúszáson és nagyon élveztük. A higiénia maximálisan rendben volt, ráadásul mikor telefonon egyeztettük az időpontot kétszer is rákérdeztek, hogy nincs -e fertőző betegsége, mert állítólag amióta működik a babaúszás náluk nem volt egyszer sem bör sempedig másféle fertőzés. Amúgy egy alkalom 2200Ft-ra jön ki az egész családnak és mi 4-en mentünk és senkinek nem kellett plusz belépőket fizetni és az első alkalommal nem is kértek pénzt, de amennyire tudom az első alkalom mindenkinek ingyen van. Vanda imádja egyszer sem sirt, alig lehetett kiszedni a vizből és tényleg nagyon kedvesek az oktatók. Én csak ajánlani tudom. Én ezen az oldalon találtam rájuk: www.babauszas-debrecen.hu de egyébként ha beírjátok a google keresőbe hogy babaúszás debrecen akkor ők jönnek fel elsőnek

Üdv: Imola

2011. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!