Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a kisfiam az elmúlt...

3 hónapos a kisfiam az elmúlt másfél hétben azt a szokást vette fel, hogy 1-2 óránként eszik?

Figyelt kérdés
Délelött 30-40ml-t délután viszont 60-100ml között.Tegnap már éjjel is felkelt óránként pedig nem szokott csak egyszer.A szájából döl a nyál mindent megrágna de ez már nem új tünet mert ez kb 3 hete tart.Szerintetek mitől van ez a gyakori evés?
2011. márc. 1. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lakik jól egy-egy alkalommal. Lehet,hogy kevés neki a tejed. Nekem kevésnek tűnik a 40-60 ml 3 hónaposnál.
2011. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet a fogzás is és lehet növekedési ugrás. Mindenképp tedd mellre ha kéri, és így több tejed is lesz. Bár az én kislányom sajnos tápszeres, de a növekedési ugrás időszakában ő is több tápit igényelt. Ha ne adj isten a tejed nem elég neki, akkor viszont pótolni kell neki.
2011. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszerre nem eszik sokat, így hamar éhes lesz. Próbáld, hogy hosszabb ideig szopizzon illetve mindig arra a melledre tedd vissza, amiből utoljára evett- ha keveset eszik egyszerre, akkor csak az előtejet eszi, ami nem olyan zsíros, tápláló, mint a hátsótej. Nem hiszem, hogy a fejlődési ugrás 1,5 hétig tart, az pár nap csak. Az is lehet, hogy a közelségedre vágyik. A kisfiam ilyen idősen akár napi 20x-or is szopott, nem tudom mennyit, mert soha nem mértem.

Ja, és nehogy elkezd tápszerezni! Ha van sok pisis pelus, nő a súlya, akkor elég a tejed!!!

2011. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos elég a tejed. Általában 3 hónapos korban van egy ugrás, amikor 1-2 óránként esznek.Nekem is így volt és a tesómnak is.Ha utána olvasol biztosan írják valahol.
2011. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Cumisüvegből eszik így tudom pontosan mondani, hogy mennyit eszik.Sok tejem van a hűtőben hála Isten de nem értem miért csak ennyit eszik és nem is úgy néz ki mint aki enni akarna többet.Nem sír, hogy kérne még.Egy nap kb 710-800ml között eszik.
2011. márc. 1. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!