Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevált a Viburcol kúp fogzásra...

Bevált a Viburcol kúp fogzásra? Csak éjjel van gondunk, nagyon sűrűn kel a babám, másfél óránként. Nagyon folyik a nyála, mindent megrág. Hatásos a kúp, ha csak este használjuk egymást követő napokon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Néha úgy éreztem használt, néha meg nem, mert hol kelt tőle továbbra is, hol meg nem. Gondolom a nagyobb fájdalmakra már gyenge. Tehát nálunk összességében nem vált be.
2011. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk egyáltalán nem vált be,ha csak esténként egy kúpot kapott.Próbálhatod úgy is,hogy napközben rendszeresen (napi 3x5) homeos golyócskát is adsz neki;Chamomilla Vulgaris (azt hiszem jól írtam a nevét),hátha a kettő együtt hatásosabb.

Nálunk egyébként a Nurofen szirup vált be,ami igaz hogy láz és fájdalomcsillapító,de fogzási fájdalomra is ajánlják.Szerencsére kisfiam nem egy beteges típus,19 hósan 3x kapott gyógyszert,így minden gyorsan hat nála.így fogzáskor a fájdalomcsillapítóból sem adtam az "előírt" mennyiséget,mégis hatásos volt.Az egész éjszakánk nyugodt volt utána,és szinte 2-3 nap alatt lezajlott a "nyűgös" része.

2011. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem már 3 napja balhézott alváskor. Igaz a délutáni alvásnál is felriadt sírva, éjszakánként két-három órát is tudott egy huzamban panaszkodni. El kezdtem adni neki, de én délutánra is adtam és északára is. A harmadik naptól hatott, adtam még két napig, azóta ismét átalussza az éjszakát.
2011. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ameddig "csak" a nyűgösség volt a fogzás miatt és az éjszakai "kis" ébredések, ami után könnyen vissza aludt, addig úgy tűnt használ, de mikor már tényleges fájdalma volt, akkor kellett egy kis nurofen is, mert a kúp magában már kevés volt.
2011. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem ért semmit, sőt kezdem úgy érezni csak rosszabb a helyzet ha kap homeós dolgokat.
2011. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Az én fiam is "csak" felébred,felsír éjszakánként,aztán 10 perc múlva alszik a cicin. Nem sír megvigasztalhatatlanul,azonnal megnyugszik,ha cicit kap. Ezért gondoltam,hogy csak este adom neki a kúpot.
2011. jan. 17. 16:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy már hónapok óta kel újra éjszakánként. Egyre gyakrabban,mostanában 5-6-szor! Én már annak is nagyon örülnék,ha 3-4 órákat aludna ébredés nélkül.
2011. jan. 17. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!