Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekorvosom 6 hós kortól...

A gyerekorvosom 6 hós kortól nem írja fel a tápszert, fürdetőkrémet. Ez mindenhol így van?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, bár az orvos jóindulatán is múlik - a fürdető mindenképpen.

6 hónapos kor után csak spec. tápszert írnak fel: HA vagy AR tápit.

2011. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a mi orvosunk mindent felír
2011. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

a fürdetőt igazán felírhatná, nekem a háziorvosom is fel szokta írni a nevemre. az csak akarás kérdése.

a tápszer viszont tényleg csak speciális esetben jár 6 hós kor után.

az én fiam tejfehérje allergiás, így kapjuk a tápszert még, de mivel nincs javaslatom a gasztroenterológiáról, ezért csak általános receptre írja fel. persze így is jobb, mintha teljes áron kellene megvenni.

2011. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tápszerügybe nem tudok segíteni,mivel még mindig anyatejes a 15 hónapos kisfiam,de nekünk mindent felír.

Popsi,fürdető,testápoló stb...

Mindig megyek a kis listámmal.

Nem értem miért nem írja fel?Mit mond miért?????

2011. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy ekkor már "nem szoktuk".
2011. márc. 1. 22:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a 3 évesnek is felírja a fürdetőt! Mi az hogy nem szokták? Bakker, és akinek a gyereke nem bírja az egyéb fürdetőket?

A tápszer pedig tényleg jóindulat kérdése. De ha mondjuk HA tápszert eszik a babád, azt 3 éves korig, ha AR tápszert, akkor meg 1 éves korig kiírhatná.

2011. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A mi orvosunk nem ajánlotta fel, de amikor kértem felírta (felírja) a HA-s tápszert a kislányom 6 hónapos kora után is (most 10 hónapos). Szerintem arra a válaszra, hogy "nem szoktuk" válaszold, hogy te bizony szeretnéd. Ha ez sem segít mond azt, hogy valaki tejfehérje allergiás a családban, akkor biztosan felírja a tászert.
2011. márc. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A sima 2-es tápszeren nincs állami támogatás, ha arról van szó, azt azért nem írja fel.
2011. márc. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem HA vagy AR tápszer, hanem sima. De ha ez így van máshol is, akkor így van, csak tudni szerettem volna.

Köszönöm a válaszokat!

2011. márc. 2. 08:59
 10/10 anonim ***** válasza:
A simára nincs támogatás 6 hónapos kor után.
2011. márc. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!