Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok az orvos...

Meddig használtátok az orvos által felírt fürdetőkrémet?

Figyelt kérdés
12 hetes a babám és nem tudom, hogy használhatunk-e már fürdetéshez valami tusfürdőt vagy maradjunk a krémnél? Ti mikor váltottatok és mire?
2011. febr. 4. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia.7,5 hós a kislányom,de még mindig a gyogyis fürdetőt használom neki.:)Én nagyon szeret és szép is a bőre.Nem tervezem,hogy váltok.:)
2011. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

6 hós koráig fürdött kiskádban a fiam, addig gyógyszertárit használtunk.

Utána nagykád, mindenfélét kipróbáltunk, és maradunk a dm meg a Rossmann saját márkásnál, az vált be legjobban.

Biztos lesz aki mást tanácsol, de én azt mondom, várjatok még 1-2 hónapot az illatosított kemikáliákkal!

2011. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

3 hónapos korában váltottunk a Gabira, nem volt, és most sincs semmi baja a bőrének, sosem volt kiszáradva, sohasem olajoztam. Egyikünk családjában sincs semmilyen bőrproblémás (szárazság, ekcéma...), úgyhogy azért is próbáltuk ki. Meg én már untam a ragacsos gyógyszertári krémet, mindig csak macera volt vele, apa meg nem is tudta azzal fürdetni.

Azóta felváltva használjuk a Johnsont és a Gabit.

Egyébként a kórházban is Johnsonnal fürdették őket...

2011. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6 hónapos múlt a kifiam. Én megpróbáltam váltani 5 hónapos kora körül, de teljesen kipattogzott a bőre, így még most is a fürdetőkrémet hasznájuk. Nálunk is most már újra szép a kis teste, bőre.
2011. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
lassan 3 éves lesz és még mindig azt használjuk, szerintem az a legjobb. Nem is szándékozom váltani, nem száraz az amúgy ekcémára hajlamos bőre, félek, ha váltanék, akkor előjönne ez is. Így is imád fürdeni, szerintem neki teljesen mindegy, hogy levendula illata van-e annak, amit magára ken.
2011. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10 hósak vagyunk és még mindig ezt használjuk. Nagyon szép a bőre, sosem volt kiszáradva. Nagyobb fiamnál is sokáig használtuk, ha jól emlékszem már elmúlt 1 éves, mire váltottunk. Utána már csak a Nivea jött be, minden más nagyon kiszárítja még mai napig is a bőrét, pedig már 5,5 éves.
2011. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha lehet ne Johnsont használj.Amerikába be van tiltva.Kérdezz meg egy orvost a hidrofil a legjobb.:)Nekik meg mindegy milyen az illata.Első voltam.
2011. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9 hós és még mindíg azt használjuk és nem is tervezem még jó ideig lecserélni!Egyszer próbáltuk a Gabit olyan szinten kipirosodtak a hajlatai,hogy rossz volt nézni!Akkor mondták a patikába és a gyerekdoki is,hogy a bolti cuccok tele vannak mindenféle kőolajszármazékokkal meg mitudom én még mivel,úgyhogy én nem reckírozok!Egyébként az én dokim nagyon jó krémet kevertet ki,nem olyan mint a régi ami el sem olvadt a vízbe hanem jó habos,tényleg könnyedén szétolvad a vízbe!
2011. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Johnsontól totál kipirosodott a bőre, gondoltam akkaor majd én elhasználom, kikezdte az én bőrömet is úgyhogy maradtunk a gyógyszertárinál :)
2011. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A lányom bőre nem lett allergiás a babafürdetőre (Gabi, Rossmann-os), de én is vártam ezekkel olyan 6-7 hós koráig. (az ajándékba kapottat akkor kezdtem el használni)

Viszont én, 29 évesen csak a gyógyszertárival tudok mosakodni, a többitől kiver a ragya :D

A Johnsonostól ő is kiütéses lett, a kórházban azzal fürdették.

De én amiatt nem használom ezeket a finom illatúakat (imádom az illatukat), mert a bőre nem most lesz feltétlenül érzékeny ezektől, hanem egy idő eltelte után. Ezért használom a gyógyszertári fürdetőt, és hol kamillateát főzök, azt öntök a vízbe, hol levendula illóolajat (Tulasi, ami nem aroma, hanem 100%-os) cseppentek bele.

2011. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!