Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiam szinte...

7 hónapos kisfiam szinte minden éjszaka az esti lefekvés után kb. egy órával keservesen sírva ébred. Alig tudom megvígasztalni, pedig kézbeveszem, ringatom, puszilgatom, de kb.10 percig csak sír. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Rosszat álmodik?Megijed valamitől?Fáj valamije?Mással is történt már hasonló?
2009. febr. 17. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, h. böfiznie kell?

Hogy alszik el?

2009. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne félj, nem vagy egyedül.

Nálunk már 2 hónapja ez megy, hogy mindegy mikor teszem le, mindegy mennyire volt fáradt vagy nem, mindegy milyen körülmények között alszik el, tuti, fél órával utána felsír, és ez megy éjfélig. -hogy félóránként felsír. Aztán 2-ig csend, majd fél 4-ig megint félórás kelések vannak, majd alvás , fél 7-kor kaja, és alszik 8-ig.

Én sem látom okát, hogy miért csinálja, ez idő alatt már mindent kipróbáltam. Odatettem a hálóingem, illoolaj, pároolgtató, esti fürdető, főzi vacsorára, ringatás, éneklés, cumi, cici, -és semmi változás.

Vannak jobb s vannak nagyon rossz éjszakák.

Én az anyás korszaknak tudom be, mert félálmonban is kapaszkodik utánam, és ha kilépek a szobából felsír.

Bár anyám szerint az anyás korszakban is azért aludnia kéne...

Ki tudja mi a bajuk, nem tudják szegények megmondani.

2009. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Cicin alszik el,de nem böfizik amikor felébred.Legalább nem vagyok egyedül a problémával.Köszi a válaszokat!
2009. febr. 17. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam 6 hónapos és nálunk is előfordul, hogy röviddel elalvás után (ami gyakran elég nehezen megy, ha nem a cicin alszik el) felébred, sírva. Ilyenkor kap vizet, cumit. HA nem segít, bekenem az ínyét Dentinoxal, kicsit masszírozom az ínyét és megnyugszik. Én a fogzásnak tudom be. Illetve a mozgásfejlődés miatt is lehet, hogy gyakrabban megébred, felriad a saját mozgására. Van, hogy hason találja magát, amivel nem tud még mit kezdeni.

Átérzem a problémádat!!! Szóval kitartást! Egyszer csak átalusszák majd az éjszakát! Én bizakodó vagyok (-:!!!

2011. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!