Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13hos babanak lehet adni sult...

13hos babanak lehet adni sult hasabburgonyat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Az én kisfiam is ennyi idős, én még egy darabig nem adok neki. Azért az elég sok olajban sül, szerintem még nem kell azt ennie, majd később.

Gondolom, hogy nem ajánlott még ilyet adni neki, de ha te nagyon szeretnél nem hiszem, hogy baja lesz tőle.

2009. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
a fiam 10 hónaposan evett egyet, de a frász kerülgetett...nem akartam adni, csak megtalálta a földön :)))) mire észrevettem, megette. Semmi baja nem lett, de nyilván nem örültem neki, nekik ez túl zsíros (sokat ne adj) meg félrenyelheti a ropogósabb részét, vigyázz vele.
2009. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól csöpögtesd le az olajtól, ha esetleg olivaolajban sütöd, az jobb. 1-2 szemtől nem lesz baja, de azért csak óvatosan. Ha csak megkóstolja, pár falatot eszik, szerintem nem árt meg neki. Csak ne tocsogjon a zsírban.
2009. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Egy-két falat nem árt neki. Én nagyon óvatos vagyok a hozzátáplálással, de a 10 hónapos kisfiamnak már megengedtem többször is, hogy egy-két szálat elrágcsáljon. Persze nem a legolajosabb darabot. Végülis mi van benne, ami miatt kerülni kellene? Krumplit gondolom nagyon régóta eszik, az olajat is be lehet vezetni 7 hónapos kortól. Úgyhogy pár falatkát adj neki nyugodtan.
2009. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

szia

én sosem sütök olajban

még azt sem,amire nincs ráirva,h olaj nélkül süthető.a hagyományos mirelit sült -krumplit tepsibe tett be sütni-esetleg picit sózd.2-3 db tól nem lesz baja-jót tesz a fogának ha keményet rághat.elvileg mindent ehet már.én is adtam a fiamnak,amikor elmúlt 1 éves.jól elvan vele-de csak ebéd után,ha megette az adagját.

azért "mekibe"ne menjetek:-))

2009. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!