Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szorulas a tapszertol?

Szorulas a tapszertol?

Figyelt kérdés
3 hetes babam elso perctol kezdve kap tapszert,mivel nem eleg az anyatejem.Az elso 2 hetbe minden peslucserenel volt kaki,de egy par napja csak ejszaka kakil egyszer es ennyi.Ez mar szorulas?Es ha igen,mitol lehet?A tapszertol?
2011. márc. 2. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!milyen tápszert adsz neki?az én babámnak is szorulása volt,de mi váltottunk tápszert.A Milupa komfort 1-est használjuk,azóta megoldódott a probléma.
2011. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első vagyok.elfelejtettem írni,hogy igen lehet a tápszertől szorulása.
2011. márc. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
milupa milumil 1-est adok
2011. márc. 2. 09:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is a milumil 1 optimát használjuk. A kisfiam is ezt ette, de ő nála nem voltak gondok, de a kislánynál ugyan az van, mint nálatok, vagy 24 vagy 36 órában egyszer kakil. Kérdeztem az orvost, de azt mondta, hogy nem gond, mivel ennyi idő után is, nekünk lágy a széklete. Néha szoktam adni neki egy kis kamilla teát, de nem minden nap, mert ehhez is hamar hozzászokik a szevezete.
2011. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!