Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás megkezdésévél...

Hozzátáplálás megkezdésévél szorulás! Búzakorpát ajánlott a védőnő, ez hatásos? Próbáltátok? Tízórai gyümibe egy kiskanállal javasolt.7* szopik még.7 hónapos.

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget!
2011. márc. 10. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A búzakorpát sajnos nem ismerem (nem használtam). Én zabkorpát tettem a fiam gyümölcsébe, még a mai napig is van, hogy teszek bele. Felnőtteknél is segíti az emésztést, gondolom a gyerkőcöknél is. Annyit kell még figyelembe venni,hogy glutén tartalmú. Mi 7 hónaposan, zabpehellyel és zabkorpával vezettük be. Ha nálatok is megy már a glutén, akkor szerintem búzakorpát is nyugodtan adhatsz. A fiamnak sosem volt túl kemény a széklete szerencsére, nem tudom, hogy mennyire hatásos.
2011. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, hogy igyon eleget, mert a búzakorpa megfelelő mennyiségű folyadék nélkül pont ellentétesen hat.

Egyébként kipróbálni érdemes, van, akinél hat.

2011. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A megfelelő mennyiségű folyadék mit takar? 7x szopik (3 óránként), és mellette napi kb. 2,5-3 dl teát iszik.
2011. márc. 10. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eleget iszik. Adj neki bébiételes szilvát pár kanállal, az is sokat tud segíteni.
2011. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk a zabkása segített. addig mindentől szorulása volt. (zabpehyhet kell kb.úgy megfőzni, mint a rizst). gyümölccsel keverve nagyon finom, állítólag züldséggel is jó.
2011. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm a jótanácsokat, ki fogom próbálni őket!
2011. márc. 10. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!