Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vagdossa annyira a...

Miért vagdossa annyira a fejét a 3 hetes kislányom?

Figyelt kérdés
Szopizás után amikor büfiztetni akarom mindig a mellkasomhoz vagdossa a fejét. Alig tudom megtartani akkora erő van benne, megszorítani meg nem akarom nagyon. Nem fáj ez neki??? Vagy nem lesz valami baja tőle???
2009. febr. 17. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 11 hetes, de még mindig csinálja. Eleinte furcsálltam, mert akkorát vágódott a feje az államhoz, hogy nekem is fájt, nemhogy neki.

De csak akkor csinálja, ha nagyon szorítja bent a levegő, és nehezen büfizik. Ilyenkor mindig a térdemre fektetem és úgy könnyen büfizik, hamar megnyugszik.

2009. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem akkor csinálta ezt a lányom, amikor nagyon fáradt volt. Próbáld meg finoman lefogni, mert fájhat neki, ha rosszul talál el!

2009. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy nekem is azért csinálja, mert nehezen tud büfizni. Kipróbálom a térdre fektetést. :))
2009. febr. 17. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!