Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák? Van olyan aki az...

Anyukák? Van olyan aki az anyukájával, vagy az anyósával neveli a kisbabát?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
MI a fiam 9 hónapos korától anyóséknál lakunk, de sosem szóltak bele semmibe a nevelése terén. Esetleg olyat mondott, mikor mondtam, hogy ezt vagy azt nem szeretnék még neki adni, vagy eddig kap tápszert, aztán majd tejet, hogy ő már ilyen idősen adta a fiainak ezt meg azt, meg sosem kaptak tápszert, hanem tehéntejet már pici koruktól...
2011. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen van én!

1éves a kislányom és az anyósom 3hónapos korától velünk lakik. 220kmerről jött. Jól elvagyok vele,nem szól bele semmibe,bár vannak furcsa dolgai. Az utóbbi időben amúgy is csak panaszkodni tud,hogy túl eleven a gyerek és nem bír vele. Ha tehetné egész nap a kiságyban tartaná,vagy lekötözné.

2011. márc. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem lakom együtt az anyósommal, de heti háromszor jön egy-egy napra hozzánk segíteni a 17 hós fiam mellett, 30 hetes terhes is vagyok és dolgozom is. Nagyon jól megvagyunk, szuper nő, sokat tanultam tőle, nagyon szereti őt a fiam, senkire nem bízom olyan szívesen, mint rá. Még apára sem.
2011. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan jó ezeket olvasni.


Mivel egy kisebb városkában lakunk így mindhárman jelen vagyunk 2 éves kislányom cseperedésében. Soha senkivel nem vesztem össze. Meghallgattam, hogy ki mit mond, esetleg jól átbeszéltük a dolgokat. Ők se mondtak soha butaságokat, már csak azért sem, mert én is és a párom is felnőttünk. Semmit nem akartam én se jobban tudni, és ők se.

2011. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 évet laktam anyósommal oda született az 1. gyerkőc. 10 hós volt mikor már nem birtam vele tovább és otthagytam. Mindenbe beleszólt, hu.... A másik akkor született mikor az anyumnál laktunk, nem volt semmi gond. Most megint van babám, külön lakunk már, a nagyi alattunk lakik, és igy a legjobb,mert ha szükség van jön, de mégsincs mindig ott.
2011. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!