Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresek pécsi anyukád akinek...

Keresek pécsi anyukád akinek 0-6 hónapos babuja van és szívesen beszélgetne, találkozna hasonló kórú baba anyukájával. Lenne kedvetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocsi,én pesti vagyok,csak látom senki sem irtNincs felétek baba-mama klub,manótorna,daloló-ringató...?De ha bármi kérdésed van babás,látod itt felteheted,sok babás anyuka van itt,mind válaszolunk!

11 hós baba anyukája

2010. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Igazából nem kérdésem van. Csak gondoltam a jó idő jöttével mehetnénk közösen sétálni. Meg ilyenek.
2010. márc. 5. 09:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és Pestről költöztem Pécsre.:)
2010. márc. 5. 09:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pécsi anyuka vagyok, most vagyunk 7 hósak.Én is pont most írtam 2 napja, hasonló kérdésemet. Ha neked még aktuális írj.

2010. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nem tudok privit irni. Persze hogy még aktuális. Irj privit.
2010. márc. 15. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Bár már régi a "kérdés", de én most pont ebben a "témában" keresgélek. Ha még aktuális szívesen találkoznék. 9 hós lányom van és kertvárosban lakom. Írj privire, ha még van kedved barátkozni.
2010. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!