Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek helyesen oldottam...

Szerintetek helyesen oldottam meg a helyzetet, vagy tényleg ez is sértő volt még így is?

Figyelt kérdés
Férjemmel és 2,5 hónapos kisbabánkkal anyósoméknál voltunk.Vettünk nekik valamit amire megkértek, és a pénzt úgy adták oda, hogy apósom belerakta a kislányunk kezébe a papírpénzt, és ő adta oda, gondolván jó poén.Vicces volt valóban ahogy a pici nem akarta elengedni, ne de!!!!!!!!!!Egy olyan bacilus forrást belerakni egy ilyen picinek a kezébe, amit már kb több ezren végigfogdostak piszkos kézzel, vagy akárhányszor leejtettek....??Majd el ájultam, de leszámoltam 3-ig magamban, és csak annyit tettem, hogy beszaladtam, a szobába egy törlőkendőért és gyorsan megtöröltem a pici kezét.De a férjem szerint így is olyan ciki volt, és megbántódott apósom, mert ő nem akart rosszat.Ezt én is tudod, nem is kezdtem épp ezért vitázni, hanem csak szó nélkül cselekedtem.De most ez miatt megy a vita, hogy megvárhattam volna, míg leteszi a kicsit és akkor megtörölni mikor nem látja....Szerintem meg felnőttként nem kellett volna ilyen "butaságot" csinálni egy pici babával.Szerintetek?
2011. márc. 2. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2011. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igazad van hülye ötlet..


bankkártyát is rakhatott volna a szájába de ez rosszabb..

2011. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igazad volt. A papírpénzt én is utálom megfogni:)


De ezen felesleges vitázni, mondd meg, hogy te aggódós anya vagy, és biztos nem bánják, hogy vigyázol az unokájukra.

2011. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És még te érzed rosszul magad. nyugi teljesen igazad van, neked a baba az első, nehogy már ez miatt izgulj. nálunk is vannak ilyenek. nálunk a kézmosás nem megy.
2011. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem kicsit túlreagáltad, de mostmár mindegy.
2011. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazad van én is minden pénzfogdosás után kezet mosok!!!

És eszembe sem jutja 2 hónapos babának pénz adni a kezébe!

2011. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van! Én is hasonlóan oldottam volna meg a helyzettett, ő is felnevelt egy gyereket tudnia kellett volna,h. mit lehet egy gyerek kezébe adni és mit nem,és mi minden vackot elkaphat az a csöppség!Ezekért a dolgokért én is ugrok, nálunk Anyósom a múltkor elveszi a 18hós fiamtól a maciját,h. mutat valamit neki és az eszembe sem jutott,h. képes ráfektetni a macskára, majd visszaadni neki, amit egyből puszilgat a fiam.Én is áttöröltem törlőkendővel itthon meg ment a mosógépbe.Ráadásul Anyósom mindkét gyereke allergiás a macskaszőrre.
2011. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajnos az a baj, hogy amikor ők jönnek hozzánk, akkor se mosnak kezet mikor ide érnek. Erre a férjem, meg ők is:nem piszkosan jövünk mi ide!!!Ezt én is tudom, de ilyen influenza időben elég megfogni a kilincset a lépcsőházban, vagy a lépcsőkorlátot...Egyszer megkértem őket és ezt a választ kaptam, és azóta se képesek egy olyan apró mozdulatra, hogy mikor ideérnek, megmossák a kezük, egyből rohannak a lányhoz és fogdossák össze kis kezét meg arcát...És sajnos most értünk el oda, hogy a csöppem egyfolytában rágja a kis kezét, szóval....De látom nem csak nálunk van ilyen gond:)
2011. márc. 2. 16:14
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is túlreagáltad... én inkább finoman, esetleg viccesen ott rögtön felhívtam volna a figyelmet arra, hogy a papírpénz bizony egy hatalmas bacilusforrás, de persze tudod, hogy semmi rosszat nem akartak, mégis inkább gyorsan megtörölgeted a pici kezét... és akkor "elnevetitek" ezt a butaságot...
2011. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!