Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan kellene helyesen...

Hogyan kellene helyesen kezelnem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A férjemmel már egy jó ideje elé gyakran veszekszünk.

A nagyobb probléma akkor kezdődött, amikor az egyik kolléganője összejött a párom legjobb haverjával. Azóta a párom és a csaj egymás bizalmasai lettek, a férjem mindenről kikéri a véleményét és hallgat is rá, az én szavam pedig semmit sem ér. Ráadásul a csaj másabb mint én, talpraesett, beszédes, barátkozós, én pedig kevésbé. A férjemnek ez a stílus pedig nagyon bejön, bár "kívülről" egyáltalán nem az esete a nő. Úgy érzem egymás lelki társai lettek, én pedig 3.-ként élem életem. Mit tennétek a helyemben?:(


2011. máj. 27. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a felesége, nem véletlenül vett el téged, a másik nővel meg a legjobb barátja miatt van jóban. Gondolom amikor összeházasodtatok, akkor is kevésbé beszédes, és barátkozós voltál, vagyis ezzel a stílussal szeretett meg, ha meg kívülről nem is az esete, akkor nincs miért aggódnod.
2011. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előszőr is tanuld meg értékelni magad, bízz magadban! Ha ten nem értékeled, szereted magad, hogyan várhatod el ezt másoktól? Másodszor beszélgethetsz vele az érzéseidről, félelmeidről, hogy ő hogy érezné magát fordított helyzetben.

légy kedvesw és türelmes. Ja és vonzó!

A veszekedés nem fogja erősíteni az esélyeidet akár van köztük valmi, akár nincs.

2011. jún. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!