Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járt még így valaki? Lehetsége...

Járt még így valaki? Lehetséges, hogy 4.5 hós kislányom pocija nem bírja az almalét?

Figyelt kérdés
Ma kapott másodszorra,és rettenetes hascsikarása,és hasmenése lett tőle.Próbáljak pl.krumplit,vagy vmi mást az almán kívül?
2009. febr. 17. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Most almalét adtál neki vagy almát magában?Ha almalét lehet hogy felvitte a gyomorsavját,ha csak almát akkor az magában még korai.Azért szoktak a reszelt elmához,reszelt kekszet,babapiskotát stb. keverni hogy az ne okozon ilyen jellegü problémát neki.Probáld meg igy,ha igy is fáj a pocija és megy a hasa kérd ki a gyerekorvos tanácsát.
2009. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ha nem muszáj, még ne adj neki tejen/tápszeren kívül mást, kicsit korai. Mindenesetre a babák egy részénél savat csinál az alma, van, aki ki is hányja.
2009. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! En is 4.5 hosan kezdtem el adni az orvos tanacsara. Elmondom, nekem mit tanacsolt: elso heten repale, 1 kiskanallal kezdjem, egy hetig csak ezt adjam, fokozatosan novelve a mennyiseget. 2.heten almale, ugyanugy, 3.heten mar egy kis banant, illetve a leveket is lehet keverni, aztan pepet. Nem siettunk semmivel, mert az volt a cel, hogy ismerje meg az izeket, o meg anyatejes. Az alma az en fiam hasat is nagyon megcsikarta, de masnap nem volt mar tole baja. A lenyeg, hogy delelott, vagy del korul add neki. En delutan adtam neki, meg is bantam aztan, mert egesz este csikarta a hasat.

Sok sikert!

2009. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!