Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira szeretek a kisbabámmal...

Annyira szeretek a kisbabámmal aludni, aki 5 hónapos. Pedig éjszaka csak 2-szer kel fel szopizni max. Szoktassam vissza a kiságyába, ami csak a fejünk felett van? Ugye később még nehezebb lesz a visszaszoktatás?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Bármilyen rossz is lesz neked, a baba érdekében szerintem szoktasd vissza a kiságyába, főleg, ha az is közel van.


A barátnőm is együtt aludt a kisfiával, és most ott tartanak, hogy a gyerek 1 éves és nem hajlandó a helyén aludni, így anya a gyerekkel alszik a gyerekszobában egy ágyban, apuka meg a hálószobában egyedül :S


4,5 hós kislány anyukája

2009. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják, úgy kezd a gyereknevelést, ahogy folytatni akarod. Később már minden zajra felébred, nem tudtok együtt lenni a pároddal. De van egy egyedülálló anyuka ismerősöm, ő a gyerekkel alszik, miért is ne? Legalább nincs egyedül.
2009. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na nektek nem okoz gondot, akkor aludjon veled szerintem. Lányom is velünk aludt, másfél éves kora után kapott leesésgátlós ágyat, boldogan bitorolja azóta is :) Most a 7 hós fiunk alszik velünk. Imádok vele aludni, s biztos neki is jó. Majd megoldódik az is, hogy ő is átkerül az ágyába idővel. Ha mindannyiótoknak jó, nem okoz kellemetlenséget, akkor ne foszd meg magad ettől a jó érzéstől ;)
2009. febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ma estétől elkezdjük az ágyában-alvás. a férjem ugyanis kirekedt a kanapéra, és már hiányzik... a baba pedig olyan jó alvó éjszaka. eldöntöttem, majd alszunk együtt délután.
2009. febr. 18. 15:35
 5/5 A kérdező kommentje:
ja, még annyit, hogy a férjem azért nem alszik velünk, mert csak 140cm széles az ágyunk.
2009. febr. 18. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!