Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikres anyukák milyen babakocsi...

Ikres anyukák milyen babakocsitok van? Egymás mellett vagy egymás mögött vannak a babák?

Figyelt kérdés
A babákat a kocsiban mindég ugyan abba az ülésbe rakjátok, vagy cserélgettek?
2011. márc. 2. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan a fiaim már kinőtték a babakocsit, de egymás melletti volt, én azt tartom jónak. Jobban láttam én is őket, ők is engem és egymást. Mindig ugyanoda raktam őket.
2011. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egymás mögötti. Szuper. Könnyű, fordulékony, mindnehová beférek és rakhatom úgy, hogy mindkettő engem lásson, úgy is, hogy mindekttő előrefelé lásson és úgy is, hogy ők látják egymást. Amihez épp kedvünk van. Megjegyzem, egymással szemben a legjobb nekik...
2011. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egymás melletti van.Megszokásból ugyanarra a helyre rakom mindig. Volt hogy felcseréltem, na volt hiszti.
2011. márc. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egymás melletti. Nálunk "A" baba vezet, őt rakom előre :)

Volt, hogy felcseréltem, ilyenkor mindig jelezték. Sokáig velem szemben voltak, mert szerettem látni, mit csinálnak. Nyáron egymással szemben voltak, és mióta nem alszanak el, azóta menetirány szerint ülnek.

2011. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Bocsi, nem egymás melletti, hanem egymás mögötti a babakocsi
2011. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!