Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól tudnak ténylegesen...

Mikortól tudnak ténylegesen játszani az ilyenekkel a kisbabák?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Kisfiam 8 hónapos, most tanult meg felülni, így gondoltam veszek neki valami olyan játékot, amivel ülve tud játszani. Ezekhez az van írva, hogy 6 hós kortól ajánlott, de nehezen tudom elképzelni, hogy a 8 hós fiam megértse, hogy kell vele játszani...vagy tévedek?


2011. márc. 3. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
egy éves kor körül.
2011. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hósan pakolgatta vissza akarikákat,kisebb korában csak nézegette,dobálta,rágcsálta.:)
2011. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és van olyan, amit már ebben a korban is tudtok ajánlani? ami ülős játék, és leköti?
2011. márc. 3. 13:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak kb. 10 hós korában vettünk ilyeneket. 17 hós, elég régóta egyedül kirakja, berakja.
2011. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezeket az életkori infókat nem kell elhinni.

Illetve ne úgy értsd őket,hogy pl. ekkortól felteszi a karikatoronyra a karikákat (pláne sorrendben!), hanem kézbe veszi, forgatja, tapogatja, "megkóstolja" a darabjait.

Sorrendben feltenni/ formákat bedobni még csak jóval később fogja.

2011. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát rendeltetésszerűen az én 9 hónaposom se játszik vele, de azért jól elvan, hiszen ezek színesek, hangot adnak, jól meg lehet őket fogni.
2011. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

De szerintem nyugodtan megveheted neki. Az én lányom ezt a dobozos formaevőt már 10 hósan rakosgatta, persze nem tudatosan, hanem végigpróbálgatta, aztán vagy sikerült vagy nem. Az a karikás is tök jó, ha másra nem, akkor arra, hogy a kezére húzza, vagy görgesse, vagy ilyesmi.

Jó ez a két játék nagyon, érdemes megvenni.

2 éves múlt a lányom, és még mindig játszik ezekkel.

2011. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is megveheted neki. Színes, lehet fogdosni, érdekelni fogja, hidd el. Nem az a cél, hogy azonnal egyedül ki tudja rakni...
2011. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

az én 1 éves kislányomat a formaevő dobozka semmilyen szinten nem érdekli (max kiborítani belőle a cuccot, de jellemzően az sem), ő a konyhaszekrényből csórja ki az anyja lábosait, fakanalait és azokkal játszik.


vannak neki szövet kockái, abból kettőt még hajlandó nagy unszolások árán egymásra rakni, de ezzel teljesen kimerül az érdeklődése, persze ha én építek tornyot belőlük, akkor azt ügyesen borítja össze.


én nem hiszek ezekben a fejlesztő játékokban...

2011. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, akkor megveszem neki, az mindegy, hogy "rendeltetésszerűen" játszik-e vele, a lényeg, hogy örüljön neki :)
2011. márc. 3. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!