Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Márciusban született kisbabák?

Márciusban született kisbabák?

Figyelt kérdés
Januárban volt itt a GYK-n egy kérdés a márciusra kiírt kismamikról. Én is márciusban szültem (13-án) és érdekelne, hogy vannak az anyukák és babák. Hogy telnek napjaik, miket csinálnak már?
2011. júl. 23. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Az én kisfiam 14-én született. Jól vagyunk, egyelőre megúsztuk a testvérféltékenységet is. A kicsi sokat alszik, reggel kilenc körül ébred, alszik egyet délelőtt, egyet délután és még egy fél órát fürdés előtt.

A héten fordult át mindkét irányba, de csak egy-egy napig csinálta a produkciót, azóta nem :). Szeret nézelődni, hason lenni, zörgős könyveket "olvasni".

Még csak szopizik, néha este kell egy kis pótlás és most gondolkodom, hogy megkóstoltatom vele a barackot, mert most érik a kertben (csak még kicsit korainak tartom).

2011. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

én 2010 március 11 én szültem a DEOEC-en

16 hónapos a lányom

jól vagyunk, ő is jól van

hát rengeteg mindent csinál.de szerintem nem én rám vagy kiváncsi ugyanis nem ez év márciusában született a kislányom...

szia

2011. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem március 11-én született a fiam. Még csak szopizik, elég nyugis baba, csak akkor sír, ha indokolt. Éjszaka még 2-szer kel enni, de gyorsan visszaalszik.

Forog mindkét irányba, hasról hátra 2 hós korától, hátról hasra a héten kezdte.

Imádja a vizet, ha meglátja, hogy pancsolni fogunk, elmúlik az esetleges nyűgössége is :))

2011. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az én lányom rengeteg mosolyog, néha már kacag is. Eddig még csak hasról hátra fordult meg, vissza még nem. Imád kézben lenni és nézelődni, minden érdekli. Kedvencei a pintyek a nagybátyjánál. Órákig el tudna nézelődni a madárházuk előtt (csak bírjunk ott állni vele, úgy, hogy nem zsibbad el a kezünk :-))

Az éjszakát már átalussza. Este 9-től kb reggel 6-7-ig. Nagyon élénk, állandóan jár keze-lába ha letesszük.

szerencsére még van tejem és csak szopizik, de már elkezdtük bevezetni a gyümileveket.

2011. júl. 24. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!