Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól tudnak ténylegesen...

Mikortól tudnak ténylegesen játszani az ilyenekkel a kisbabák?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Kisfiam 8 hónapos, most tanult meg felülni, így gondoltam veszek neki valami olyan játékot, amivel ülve tud játszani. Ezekhez az van írva, hogy 6 hós kortól ajánlott, de nehezen tudom elképzelni, hogy a 8 hós fiam megértse, hogy kell vele játszani...vagy tévedek?


2011. márc. 3. 13:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a lányom most töltötte az 1.évét. szülinapjára kapott formabedobót, de nem igazán tud vele bánni. viszont a karikákat pakolja fel kb 10-11 hós kora óta, (igaz nem sorrendben) De nagyon nagy sikerélménye van tőle :D
2011. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam egy éves szülinapjára kapott montessori tornyot (ikeás, fa, és elég pici lyuka van) nagy meglepetésünkre már egyből pakolgatta rá, próbálkozott. Azóta is szereti rakosgatni, persze nem nagyság szerint, hanem ahogy jön. A formabedobónál most kezdi érdekelni, hogy a lyukakon dobja bele a formát ne felül (FP bödön), de még csak a kör-t találja el. (Na pont most is ezt hozta ide, és mondta hogy "be, be, be" kapcsoljam be. De inkább a tetején dobálja bele :o))

Vedd meg neki nyugodtan, ha mást nem, későbbre jó lesz, addig meg eljátszik vele. De szerintem ne várd, hogy 10 percekig ellesz vele. Hamar megunják az egyhelyben játékot.

Amit még a fiam nagyon szeret rakosgatni, az a toronyépítő, de rendeltetésszerűen ezt is később fogják használni. Eddig mi építettük fel a tornyot, ő meg ledöntötte, de mostmár ha a kezébe adom a következőt, akkor ráteszi. Nekünk akkora van, hogy a felsőhöz már fel kell állnia hozzá, ha ő akarja rátenni... regioban lehet kapni talán. 15 hónapos a fiam.

2011. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!