Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két babakocsival kapcsolatban...

Két babakocsival kapcsolatban kérném a véleményeteket. Van ilyeneteket, ha igen, bevált, ha nem, mi volt a hátránya? Ha nincs, megvennétek valamelyiket?

Figyelt kérdés

Ez az egyik: [link]


Ez a másik: [link]


2011. márc. 3. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem az a tapasztalatom, hogy amikor lavírozni kell a babakocsival, pl. boltban, tömegközlekedésen, akkor ritkán áll az ember pont mögötte. viszont az ilyen "szarvkormányos" babakocsikat meg oldalról nagyon nehéz irányítani. nincs mire ráfognod. akkor is nagy szívás az ilyen foganytű, ha mozgólépcsőn kell felmenned, lefelé még csak-csak jó, de felfelé nagyon rossz ezzel fogni a kocsit. busz, villamos, vonat felszállás-leszállásnál is jól jön, ha van egy vízszintes valami, amit meg lehet markolni mind a két végén.


szóval én nem támogatom az ilyen fogantyújú kocsikat.

2011. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Hát,ezen én is gondolkodtam. De létezik olyan esernyőre csukható kocsi, aminek nem ilyen a fogantyúja? Mert a lapra csukhatónak tényleg nagyon jó, de az esernyőre csukhatónál csak ilyen fogantyú létezik?
2011. márc. 3. 16:35
 3/10 A kérdező kommentje:
Kérlek, írjatok még, fontos lenne. A fogantyúval kapcsolatban is jó lenne tudni, hogy van ez. Mindenképpen kéne vennem egy stabil, kényelmes, nem túl nehéz, esernyőre csukhatót kocsit (lábzsákkal, esővédővel, kosárral, ha lehet mosható huzattal és valamilyen szép kék színben).
2011. márc. 3. 16:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a hauck condor babakocsikat. Nekünk bevált. És van kék színben is (kék-barna)
2011. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ezek közül egyik sem esernyőre csukaható
2011. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, megnézem!

Utolsó válaszoló válaszát nem értem. Mindkét babakocsi, amit belinkeltem, esernyőre csukható. Olvasd el a jellemzőket, mindkettőnél megtalálod ezt a tulajdonságot. Vagy félreértettem a válaszodat?

2011. márc. 3. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:

nem értetted félre és én is láttam a tulajdonságokat.

de ha megnézed a második linket, akkor ott a képek között lehet látni, hogy mit értenek "esernyőre csukás alatt"


még összecsukott állapotban is lesz vagy 30 cm széles a ketyere ráadásul olyan amorf alakja lesz, mint amit látsz a képen.


ha azért akarod "esernyőre csukni", hogy jobban elférjen pl. a kamrában, akkor ez a fajta még csak-csak jó, de egy autóba már jobban jársz a sima lapra csukhatóval, mert arra legalább rá lehet pakkolni. felszállni a buszra meg egyik sem jó megoldás, egyszerűbb benne hagyni a gyereket, vagy venni egy ilyet:


[link]

2011. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aha, most már értem. Köszi szépen, igazad van. Akkor mégiscsak jobb lesz a lapra csukható, ahogy elnézem.
2011. márc. 3. 20:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Lépcsőzöl? Akarod tömegközlekedésben használni? Mert az első dögnehéz :( Főleg gyerekkel.

Tudom, náluk néztem én is kocsit... Pierre carden a kos vagy bogárszarvas is nehéz.


Menj el hozzájuk, ha tudsz és tologasd végig a kínálatot, én azt csináltam :D Nagyon kedvesek és segítőkészek.

2011. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

ma jött meg a kocsi, nagyon könnyű, gyerekkel együtt hoztam fel a 3.-ra, 1 éves a babám. Kicsire csukható, nagyon könnyen fordul, én nagyon meg vagyok elégedve!

2011. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!