Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudtok ajánlani valamilyen...

Nem tudtok ajánlani valamilyen fül sprayt az egyéves kisfiamnak? A fülzsír miatt kellene, mert elég nehezen távozik a járatból.

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Audispray
2011. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Audispray csak 3 éves kortól mehet!
2011. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kövirózsa levele összetörve, belőle a lé a hallójáratba csurgatva (pár percig benne tartva, hogy "pezsegjen") rengeteg fülprobléma ellen jó.


A 3 éves fiamnak sosem kezeltem mással a fülét. Volt már, hogy huzatot kapott, volt olyan is, hogy ráment a nátha. Egy-két napos kúra helyrehozta, mellékhatások nélkül, kisbaba kora óta.


Bár tudom, hogy az állat más kategória, de azért leírom: én még a macskát is ezzel kezelem, mióta egy drága gyógyszer sem segített neki a fülét kitisztítani. (Neki konkrétan fekete zsír jött belőle.) Egy hét alatt úgy helyrejött, hogy azóta sincs semmi baja, elmúlt a duzzadás is, és ki is tisztult.

2011. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!