Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a babakocs...

Mit gondoltok erről a babakocsiról? Napok óta keresgélek, és most találtam rá.

Figyelt kérdés

Családban mindenkinek szimpatikus, de élőben még nem láttuk. A leírása nagyon kecsegtető. Van esetleg valakinek közületek ilyen? Egy dolgot sehol nem találtam a leírásokban, hogy a lábtartó felhajtható-e. Szerintetek?


[link]


2011. márc. 3. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem a hegyi terepre, de még a villamossíneken átkelni is kicsi lenne a kereke
2011. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, nekem tetszik. Szerintem fix a lábtartó.
2011. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom te vagy-e aki esenyore csukhatot kerestel? Ez nem az!

Amugy jol nez ki, bar szerintem varosba valo, furcsak a kerekei, nem hiszem, hogy minden uton eltolhato.

De en eloben nem lattam meg ezt a kocsit, igy nem kell ram hallgatnod. :-)

2011. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én láttam élőben is :)


- Baromi picik a kerekei, macskakő is gond lehet nemhogy sín stb.

- Lapra kicsire csukható, úgy nyekleted össze én csak néztem mikor a csajszi becsukta. De tény, hogy kicsire csukható, de addig hova teszed a gyereket (esernyők jó része egy kézzel csukható)

- A tolókarra semmit nem szabad rárakni, mert hátradől az egész, ha megnézed nincs semmi ami hátul tartaná, csak előre a ferde váz.

- Fix a lábtartója, tehát ha szunyókálna a gyerek akkor is lóg a lába. Speciel az én lányom akkor szereti felhúzni és vízszintbe tenni, de nem egyformák a gyerekek


Véleményem dizájn semmire sem jó kocsi, főleg ha ténylegesen használni szeretnéd nem csak villogni vele. :)

2011. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nagyon pici a kereke, és nem állítható a lábtartó.
2011. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is Bertoni van, de más típus. Nem esernyőre, hanem lapra csukható. Én elégedett vagyok vele. [link]
2011. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! Rengeteget segített a véleményetek és totál egyetértek. Köszönöm az ötleteket is! Igen, én kerestem esernyőre csukhatót, de lehet, hogy maradok a lapra csukhatónál. Még gondolkodom, melyik lenne hasznosabb. Nem is olyan könnyű babakocsit választani. :)
2011. márc. 3. 21:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Chipolino Viva van.Állítható vízszintesig a lábtartója,nagyon kényelmes és egy mozdulattal lapra csukható.:)Nézd meg esetleg,ha érdekel.
2011. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia!

ha ez a tipusú babakocsi tetszik én ezt ajánlanám

[link]

konkrétan tudom hogy alvásnál fel tudod állítani a lábtartót és strapabíró jól rugozó kocsi, széles az ülőfelülete és kicsire hajtogatható

2011. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a két utolsó választ is, mindjárt megnézem őket. :) Szuper, hogy ennyien írtatok!
2011. márc. 6. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!