Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Milupa Milumil 3-as tápszer...

A Milupa Milumil 3-as tápszer cukormentes?

Figyelt kérdés
Ezt a tápszert szokta kapni a kisfiam, de tegnap észerevettem, hogy a belső, fényes csomagoláson az szerepel, hogy cukormentes. Eddig nem tűnt fel, hogy a többire is ráírták volna. Megnéznétek, hogy a Tiéteken is rajta van: Sugar free? Előre is köszi.
2011. márc. 3. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Jéé, tényleg!

Most néztem meg.

Ha nem írod, én észre sem veszem! :)

2011. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy visszajeleztél :-) Csak azért kérdeztem, mert igazából 2 napja nem eszi meg a fiam a tápszert, pont amikor egy új dobozzal kezdtem neki adni. Már nem tudtam mit kitalálni, amikor ezt észrevettem, és azt hittem csak véletlenül csomagolták így, mert a dobozon egyértelműen szerepel, hány gramm cukor van benne. Mire kicsomagoljuk, addigra meg eltűnik belőle?:-))) Érdekes ellentmondás. További szép estét Neked!
2011. márc. 3. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Na igen, ezt én is furcsálltam! :D

Érdekes, mert az én lányom meg mostanában issza jobban a tápszert. Eddig alig tudtam beletukmálni. :)

Tettem bele pici vaníliás cukrot, úgy itta meg. Most már nem kell bele, hál' Istennek! Remélem, nem unja meg megint... :)

2011. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!