Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen rugos hinta van? Amit...

Milyen rugos hinta van? Amit lehet 5 hótól használni. Ami erősíti alábát a babikának

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 21:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hát igen nem írja, de ugye benne van a nevében, meg kapásból mindenki arra gondól, hogy a baba rugózik benne( a lábai segítségével)hát én se raknám bele.

előző voltam

2009. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szép kis vita kerekedett.Az első válaszoló vagyok,én is tartom,amit írtam.Az én babám használja,-mint már írtam 9 hós-és mivel még nem áll,ezért mi úgy állítjuk be a hintát,h ne érjen le a lába.Így momentán csak hinta,azzal a különbséggel,h mivel rugós a szára,a mozgásától rugózik.Amint STABILAN állni fog,akkor majd úgy rakom bele,h leérjen a lába,és lökhesse magát.Az pont olyan,mintha a járókában állna,és a szélébe kapaszkodva rugózna.Azt gondolom,az nem ártalmas,vagy igen????Akkor már erősítheti a lábát(gondolom a kérdező is vmi hasonlóra gondolt,nem előre erősítésre). Szval meddő ez a vita,én csak válaszoltam a kérdésre.És,bár nem tartozik ide,a kompot én is elutasítom,de itt teljesen másról volt/van szó.A Fischer Pricenak is van járás segítője(ismeritek gondolom,kerekes,tologatni kell,később kis motorrá alakítható)azt is már csak akkor használja az ember,ha a gyerek áll,és elkezd járni,de még bizonytalan(nem akkor,amikor négykézláb mászik,h hátha abba kapaszkodva feláll,és majd megtanul járni,ahogy tologatja).De arról sem hallottam,h káros lenne.
2009. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!