Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Canpol szivószálas kulacs...

A Canpol szivószálas kulacs milyen? Cseppmentes? Könnyű kimosni?

Figyelt kérdés

[link]


Konkrétan ez tetszik igazán.


2011. márc. 4. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk hasonló van, bár az Nuby. Tényleg csöpögésmentes. Lehet hozzá kapni a DM-ben tisztító szettet, amiben van pótfej és pótszelep is. Na a pótszelepekkel viszont már jártam pórul, mert 3 db nem volt csöpögésmentes. Ahogy összeszereltem, már folyott is.

Arra nagyon kell figyelni, hogy ha nem csak vizet iszik belőle a gyerkőc, akkor nagyon hamar szét kell szedni, ki kell takarítani, mert az egyéb dolgok beleposhadnak a szívó részébe - narancslé, almalé, szörp, tea, ilyesmi...

2011. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért gondolkodom ilyenen, mert a 2 évesemnek ilyenbe vinném az iszit a bölcsibe. A kis 2dl-s szivószálas dobozos üditők hosszútávon drágák. És már totál rászokott, és minden nap kéri az iszit ahogy öltözünk és jövünk ki a bölcsiből. A csőröst már elhagytuk, azt főleg a tisztitása miatt nem akarom.
2011. márc. 4. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen a Nuby: [link]

Egyébként tényleg jó ötlet, szerintem szeretni fogja. Csak nem árt venni ilyen tisztító szettet - abban van egy nagyon vékony pálcika, végén vékony kis kefével, ami belefér a szívószálba.

2011. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van (canpol), végül is cseppmentes, csak ami a szívószálban marad, az fröccsen ki néha.

Bár az én lányom csak vizet iszik belőle, így könnyű elmosni. De úgy tudom, hogy lehet bele kapni csereszívószálat, ha esetleg bekoszolódna nagyon.

Nekem nincs bajom ezzel a kulaccsal.

2011. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia4

Nekünk van canpol is meg nuby is! A canpolt jobban szereti a lányom, és tényleg cseppmentes, csak néha a szívószálban maradt cseppen ki!De ha beletöltöd az innivalót és utána a csap felett fejre fordítod akkor kijön a felesleg! Én így szoktam! :)


ÉS ha veszel hozzá a dm-ben a nubyhoz való tisztítót,( meg csereszívószálat, mert csak egyben lehet venni, bár azt nme fogod tudni használni) akkor tisztítani is könnyű lesz!

Ez a szett 249 szóval megéri csak a tisztító miatt is! :)

2011. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!