Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig normális,...

Mennyi idős korig normális, hogy visszabukja a kaját? 10 hónaposan alkalmanként visszajön egy kis mennyiség, az baj?

Figyelt kérdés
Reggel-este anyatejes, és néha a reggeli szopiból visszabukik, és alkalmanként a gyümölcsből is, főleg ha sok vizet iszik utána.
2011. márc. 4. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam jövőhéten lesz 10 hónapos,még neki is vannak olyan alkalmak mikor visszajön a víz,tápszer vagy egy kis kaja is!
2011. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is jövő héten lesz 10 hónapos és nála is előfordul mindennap. A víz ivásnál mi is így vagyunk, de én úgy csinálom már mostanában, hogy evés közben kínálom többször vízzel és így nincs gond. Két etetés közebn nem szoktam vízzel kínálni. Tegnap adtam neki egy kis alma-sárgarépa levet (kb. 20-30 ml) és 10 perc múlva szerintem mind ki is jött belőle. Nem tudom mennyire normális , 1-2 héten belül készülünk a dokinéninkhez és készülük, hogy megkérdezem.
2011. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Refluxos babáknál jellemző. Nem vizsgálták még, vagy nem említett ilyet a gyerekorvos?
2011. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vizsgálták, de nem is nagyon kérdeztek rá, csak egész pici korában, én meg eddig nem említettem, mert korábban azt hittem természetes. Majd legközelebb, ha megyünk, akkor mondom neki.
2011. márc. 5. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!