Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van tök rossz íze annak...

Miért van tök rossz íze annak a anyatajnak, amit a fagyasztóból veszek elő?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem elő, és mielött adtam volna a lányomnak megkóstoltam. Nagyon más íze volt neki, mintha fémes ízt éreztem volna, de nem tudom megmondani. Nem is adtam neki oda! Aventos zacsiban volt! De kóstoltam olyat is, ami jégkocka tartóban fagyasztottam, utána zacskóztam , az is olyan. Mitől?
2009. febr. 18. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ezt a fémes ízt éreztem. A védőnő szerint semmi baja, a fagyasztó teszi ilyenné. Az én fiam nem fogadta el. 8 litert ettek ezért meg a kutyáim! A szívem szakadt meg.Mit össze nem digicseltem, éjszakákon is.

2009. febr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan oda adhatod, az anyatej még büdös is fagyasztás után.

De szerintem elötte pasztőrözd. Bár már ezért kaptam itt letolást.Ízlések és pofonok! Én nem adnám oda pasztőrözés nélkül.

2009. febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszia választ! Az nem semmi! 8 liter! Én nem is adom neki oda, bár a múltkor nem kellett neki! Szörnyű, én sem innám meg!
2009. febr. 18. 10:04
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha pasztörözöd, akkor kimegy belőle a "vitamin"-minden, ami fontos, nem?
2009. febr. 18. 10:05
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem is egészen más az íze!!Nekem még olyan romlottnak is tűnt,pedig én is gondosan fejtem,s pakolgattam a fagyóba!!:((

Én párszor próbáltam belekeverni a püréjébe,de úgy nem kellett neki!

2009. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ido utan adtad oda a felengedes utan? En egyszer kivettem a fagyasztobol, es a hutoben hagytam masnapig, na annak volt ilyen irto budos szaga es megkostoltam, el is volt romolva. En altalaban ugy csinalom, hogy kiveszem a fagyasztobol, es forro vizbe allitom a poharat, amiben lefagyasztottam es rogton fel is hasznalom. Akor meg rendben van a szaga is, az ize is.
2009. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!