Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai megváltozott alvás?

Éjszakai megváltozott alvás?

Figyelt kérdés
Másnak is volt olyan, hogy eddig jól alvó babája (úgy értem éjjel max. 1x kelt fel, evett, aludt tovább), egy idő után áttért arra, hogy 2-3 óránként felébred, eszik kicsit és alszik tovább? Most lesz 4 hónapos. Akinek volt ilyen, mitől volt, és mikor változott újra?
2011. márc. 4. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem ebben a korban óránként kelt...aztán utánna vettünk altató tusfürdőt (jonsons), borostyán lánc, vacsira főzi ... midnet kipróbáltunk (kb 6 hós korában) pontosan nem tudom mitől ,de most már így csak 1körül, és 4 körül kel. már ezzel is meg vagyok elégedve! 9 hós lesz.
2011. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam, 5,5 hónapos koráig 3 óránként kelt fel enni. Felkelt evett és már aludt is. Amikor már 3 étkezést sikerült kiváltani nála (tápszeres volt ezért 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást)akkortól átaludta az éjszakát.
2011. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-6 hós korig aludt egész éjszaka, onnantól ébred, változó mennyiszer. most 15 hós.
2011. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi most pont ebben a helyzetben vagyunk. Nálunk a fogácskák is "besegítenek", úgyhogy mi vettünk borostyán láncot, na azóta ugyan nem ébred fel mindne félórába órába, viszont 3 hónapos koráig egyszer evett hajnal 3-4 körül, mostanában 2-3 alkalommal is felébred! És nehezen is alszik vissza, mozgatja a fejét, kezét lábát, ezt pedig annak tudom be, hogy most tanult meg nemrég hasra fordulni. De igazán aludhatna már egy jóízűt, mert miodnent megadnék, ha legalább 3-4 órát egyben aludhatnék:):)
2011. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi is ugyanezzel, küzdünk. A kislányom másfél hetes kora óta 1X kelt fel éjjel, és kb másfél-2 hónapos korától elkezdett 3 óránként kelni. Annyi változott ez idő alatt, hogy a kisasszony olyan lusta, hogy elalszik a cicin és nem szívja ki az adagját, ezért a védőnő tanácsára a lefejt tejet adom oda neki, mert nevetségesen keveset hízott ahhoz képest, hogy rengeteg tejem van. Most már 3 hónapos múlt a kislányom, és magától kezd minden vissza állni, bár még van h éjjel felriad de ha adok neki cumit megsimogatom, hogy a közelség, szeretet érzete meglegyen rögtön visszaalszik. Gondold, végig, hogy mi az ami változott az életetekben ahhoz képest amikor többet aludt, és úgy hátha sikerül neked is megoldani! Sok sikert!
2013. okt. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!