Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megváltozott a babám mozgása....

Megváltozott a babám mozgása. Lehet, hogy ez a kialakult alvás-ébrenlét ritmus miatt van?

Figyelt kérdés

Pár hete még szinte szünet nélkül rugdosott, most meg órákig nyugodt, aztán hirtelen beindul egy időre.

Vannak kedvenc időszakai, pl. éjszaka és kora délután igazán nem fér a bőrébe, forgolódik, kidug ezt-azt. Délelőtt meg teljes csend. 33 hetesek vagyunk. Tapasztaltok hasonlót?


2008. júl. 8. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még csak a 27. hetünket taposom, de mióta érzem a picimet (9 hete), azóta volt már párszor 1-2 hetes olyan periódus, mikor úgy tűnt, valamiféle napirendje van. Mondjuk nekem nagyon aktív, inkább azt figyelem, mikor alszik...:D! "Természetesen" napközben.
2008. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ébrenlétről olvastam, hogy kb 20 perceket alszik a baba, aztán felkel, stb. Szerintem a helyhiány miatt nem rugkapál már olyan erőteljesen. Az enyém is eddig délelőtt állandóan táncolt, de mostanában csak kisebb mozgásokat érzek, kidugja ezt-azt. Akkor tudom pontosan, hogy fentvan, mikor csuklik, aztán mocorog, majd csend.

30 hetes kismama

2008. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!