Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babának tejpép csak...

Anyatejes babának tejpép csak receptre kapható?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tejpépet lehet venni recept nélkül is. De a HA jelűt űgy tudom érdemesebb feliratni, mert olcsóbb.Mennyi idős a babád?

2009. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tejpépet drogériákban is lehet kapni.4 hónapos kortól valót.
2009. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Anyatejes babának nincs szüksége tejpépre.
2009. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Függetlenül attól, hogy anyatejes, vagy tápszeres a baba, 6 hónapos korig jobb neki a hypoallergén tápszer, ami receptre olcsóbb.
2009. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Receptre írható HA-tápszer és CSAK receptre kapható HA pép ami teljesen mindegy milyen ízesítésű irtó keserű utóíze van és utálják a babák.

Mekkora a pici, mert 6 hónapos koráig ha elég a tejed és nem kell pótlás nem kell adj mást. Aztán ha nem elég arra ott a H-A tápszer amit a dokid írhat fel. Ha idősebb ajánlom a SINLACOT.

2009. febr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a patikában lehet kapni HA pépet recept nélkül is receptre 700 ft, recept nélkül 940 Ft.


És nem minden baba utálja, az én kislányom, sok ismerősünk gyerekéhez hasonlóan imádja a Milupa HA Vaníliás tejpépet. Lehet bele gyümit is keverni.

2009. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Az legyen mar mindenki maga dolga, hogy kell-e vagy nem mas az anyatejen kivul egy babanak 6 hos kora alatt! Utalom, hogy mindenki szereti megmondani masnak, hogy mi kell a babajanak! Nekem orvos mondta, hogy kezdjem el a hozzataplalast 4 es fel hos koratol, pedig kizarolag anyatejes. Mindenki azt csinalja amit helyesnek tart, miert kell megmondani mindig, mas mit es hogyan csinaljon?!
2009. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%
Csókoltatom az orvosod. Ha majd krónikus beteg lesz ezért felnőtt korában a dokid fogja fizetni a kezelési költségeit?
2009. febr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mielőtt vita kerekedne az én egyszerűnek szánt kérdésemből: kislányom 6 hónapos múlott, csak anyatejet kapott eddig. A hozzátáplálás során csak a gyümit hajlandó megenni, a tejpép csak egy ötlet a részemről ( lehet, hogy hülyeség), gondoltam este abba kevernék gyümölcsöt, hátha jóllakna. Szopizik még, de este "3" mellből eszik, ezért gondolom talán már nem elég neki.
2009. febr. 18. 13:45
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Kronikus beteg? Ugyan mar! 4 es fel hos, nem 2 hetes! Szerinted bennunket mikortol kezdtek el hozzataplalni? Csak nem gondolod, hogy 6 honapig kizarolag anyatejjel etettek?! En nem azt mondom, hogy el kell kezdeni minnel hamarabb, de szerintem 4 hos koruk utan el lehet kezdeni kostoltatni oket. Aki nem akarja, ne csinalja, es kesz!
2009. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!