Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babának tejpép csak...

Anyatejes babának tejpép csak receptre kapható?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 10:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
35%

S szerinted miért olyan sok a kövér, magas vérnyomásos ,magasvérzsír szintes ,cukros 30-40-50-es???

De erről én most itt nem vitáznék, mert ebben a témában általában az szokott lenni,hogy mindenki a maga igazát hajtogatja a másikra nem odafigyelve.

2009. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!

6 hónapos kortól ugye kezdjük a hozzátáplálást. Dietetikusként és anyukaként korainak tartom a tejpépet. De te ismered a picikédet és ha úgy érzed kevés este kellene neki valami tápláló,hogy ne "3" ciciből egyen egy próbát megér.

Nekem a kisfiam 1 éves neki kb. 7-8 hónapos korától kikínálgattam, de nem a bolti tejalapú tejpépeket, hanem írattam SINLACOT ami szentjánoskenyérmag és rizs ami nyugodtan adható és ráadásul akár magában is finom. De persze gyümölcsökkel még jobb.


Próbáld ki és meglátod, hogy mit szól hozzá.

2009. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!